jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt30112021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj:

Porady

Gdy macie jakieś problemy i niejasności związane ze swoimi telefonami lub ich użytkowaniem zgłoście się do nas. W tym celu skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego. Albo odpowiemy sami, albo... poprosimy o to najlepszych specjalistów.

ParrotOne – polski komunikator dla niepełnosprawnych

ParrotOne to komunikator internetowy zaprojektowany z myślą o osobach z niepełnosprawnością ruchową, jak i zdrowych użytkownikach, którzy chcą pisać szybciej. Aplikacja ułatwia pisanie wiadomości poprzez podawanie sugestii w zakresie zarówno słów, jak i całych komunikatów. Uczy też w prosty sposób języka angielskiego

Czytaj więcej...

AutoMapa dla Windows Phone. Wreszcie!

AutoMapa, polska aplikacja do nawigacji, jest już dostępna dla użytkowników systemu Windows Phone! Finalna wersja AutoMapy dla systemu Windows Phone znajduje się w sklepie z aplikacjami firmy Microsoft.

Czytaj więcej...

Smartfon pomoże smażyć steki!

Aplikacja Stek TimerBez telefonu nie wyobrażam sobie ugotowania jajek na miękko – powiedziałem 10 lat temu w telewizji śniadaniowej. Te słowa, w różny sposób, wypominano mi przez lata. Dziś powiem Wam, jak ze smartfonem można usmażyć stek.

Czytaj więcej...

Windows 10 Mobile już jest! Oto lista smartfonów gotowych do aktualizacji

Windows 10 Mobile już jest!Windows 10 Mobile już jest! Wreszcie użytkownicy urządzeń z Windows Phone 8.1 mogą zainstalować najnowszy system Microsoftu. Wraz z informacją o Windows 10 Mobile, Microsoft opublikował listę telefonów gotowych do zainstalowania tego systemu.

Czytaj więcej...

Nowe routery FRITZ!Box. Do sieci światłowodowych, IP oraz LTE

Router FRITZ!Box 5490 dla sieci światłowodowych już w PolsceRodzina routerów AVM dostępna w Polsce powiększyła się o premierowy router FRITZ!Box 5490 dla sieci światłowodowych, FRITZ!Box 7430 dla szybkich sieci IP oraz FRITZ!Box 6820 LTE do obsługi mobilnego internetu.

Czytaj więcej...

Router FRITZ!Box 4020 - mały i wszechstronny

Router FRITZ!Box 4020FRITZ!Box 4020 to nowy uniwersalny router niemieckiego AVM zaprojektowany pod kątem domowej sieci i potrzeb jej użytkowników. Można go połączyć z modemem kablowym, DSL lub do już istniejącej sieci. Oprócz połączeń kablowych FRITZ!Box 4020 umożliwia łączność bezprzewodową Wireless N o przepustowości do 450 Mbit/s. Wśród wielu funkcji oferowanych przez FRITZ!Box 4020 są m.in. prywatny hotspot, VPN, kontrola rodzicielska czy serwer multimediów. Urządzenie jest sporo mniejsze od pozostałych routerów AVM.

Czytaj więcej...

Czy ładowarki USB pozostawione w gniazdkach mogą nas zrujnować? Test inteligentnego gniazdka FRITZ!DECT 200 [AKTUALIZACJA]

Czy ładowarki USB pozostawione w gniazdkach mogą nas zrujnować?Podobno ładowarki pozostawione w gniazdku to chichy złodziej prądu, który zwiększa nasze rachunki za prąd. Ale nie brak też opinii, że nawet kilka nieużywanych ładowarek w gniazdkach nie powoduje wzrostu zużycia energii elektrycznej. Postanowiliśmy zatem sprawdzić jak faktycznie to wygląda – w tym celu posłużyliśmy się nietypowym sprzętem: routerem FRITZ!Box 7490 oraz inteligentnym gniazdkiem FRITZ!DECT 200.

Czytaj więcej...

F-Secure Freedome - strażnik anonimowości w sieci [AKTUALIZACJA]

F-Secure Freedome chroni użytkowników przed próbami namierzania i zbierania danych.F-Secure Freedome to usługa chroniąca użytkowników smartfonów i tabletów przed próbami namierzania i zbierania informacji o ich aktywności w sieci. Od momentu jej uruchomienia w 2014 roku, F-Secure Freedome zablokował ponad 900 milionów takich prób. Na początku 2015 ochronę taką zyskały także komputery z systemem Windows.

Czytaj więcej...

NaviExpert udostępnia wizualizację tras alternatywnych

W najnowszej wersji nawigacji NaviExpert 9.1 na smartfony z systemem Android pojawiła się nowa funkcja wizualizacji tras alternatywnych na mapie.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
prowokacja_lewa
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja