jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić?

Aplikacje i systemy

ParrotOne – polski komunikator dla niepełnosprawnych

ParrotOne to komunikator internetowy zaprojektowany z myślą o osobach z niepełnosprawnością ruchową, jak i zdrowych użytkownikach, którzy chcą pisać szybciej. Aplikacja ułatwia pisanie wiadomości poprzez podawanie sugestii w zakresie zarówno słów, jak i całych komunikatów. Uczy też w prosty sposób języka angielskiego

Czytaj więcej...

AutoMapa dla Windows Phone. Wreszcie!

AutoMapa, polska aplikacja do nawigacji, jest już dostępna dla użytkowników systemu Windows Phone! Finalna wersja AutoMapy dla systemu Windows Phone znajduje się w sklepie z aplikacjami firmy Microsoft.

Czytaj więcej...

Smartfon pomoże smażyć steki!

Aplikacja Stek TimerBez telefonu nie wyobrażam sobie ugotowania jajek na miękko – powiedziałem 10 lat temu w telewizji śniadaniowej. Te słowa, w różny sposób, wypominano mi przez lata. Dziś powiem Wam, jak ze smartfonem można usmażyć stek.

Czytaj więcej...

Windows 10 Mobile już jest! Oto lista smartfonów gotowych do aktualizacji

Windows 10 Mobile już jest!Windows 10 Mobile już jest! Wreszcie użytkownicy urządzeń z Windows Phone 8.1 mogą zainstalować najnowszy system Microsoftu. Wraz z informacją o Windows 10 Mobile, Microsoft opublikował listę telefonów gotowych do zainstalowania tego systemu.

Czytaj więcej...

F-Secure Freedome - strażnik anonimowości w sieci [AKTUALIZACJA]

F-Secure Freedome chroni użytkowników przed próbami namierzania i zbierania danych.F-Secure Freedome to usługa chroniąca użytkowników smartfonów i tabletów przed próbami namierzania i zbierania informacji o ich aktywności w sieci. Od momentu jej uruchomienia w 2014 roku, F-Secure Freedome zablokował ponad 900 milionów takich prób. Na początku 2015 ochronę taką zyskały także komputery z systemem Windows.

Czytaj więcej...

NaviExpert udostępnia wizualizację tras alternatywnych

W najnowszej wersji nawigacji NaviExpert 9.1 na smartfony z systemem Android pojawiła się nowa funkcja wizualizacji tras alternatywnych na mapie.

Czytaj więcej...

CallPay Kolej – bilety na pociągi Przewozów Regionalnych w smartfonie

CallPay Kolej – bilety na pociągi Przewozów Regionalnych w smartfoniePrzewozy Regionalne wspólnie z firmą CallPay udostępniły aplikację CallPay Kolej służącą do wyszukiwania połączeń i sprzedaży biletów. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników smartfonów z systemami Android oraz iOS.

Czytaj więcej...

Na wakacje z darmowymi aplikacjami FRITZ!

AVM udostępnia szereg bezpłatnych aplikacjiAVM, dobrze znany w Polsce z serii produktów FRITZ! do połączeń kablowych, DSL, LTE, WLAN, DECT, udostępnia szereg bezpłatnych aplikacji, za pomocą których można uruchomić prywatną chmurę, obniżyć koszty rozmów podczas zagranicznych wyjazdów albo np. monitorować mieszkanie.

Czytaj więcej...

SeeU – polska aplikacja społecznościowa, która sama znajduje znajomych

seeu to polska aplikacja społecznościowa, która sama znajduje znajomych jej użytkowników.SeeU - nowatorska aplikacja polskich programistów, która sama znajduje znajomych jej użytkownika i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili, jest już dostępna dla użytkowników smartfonów z Androidem, iOS, Windows Phone oraz na przeglądarki internetowe. Oprócz dokładnej lokalizacji przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi.

Czytaj więcej...

iCoyote pomoże w podróży

Aplikacja iCoyote w smartfonieCoyote dotychczas obecny był tylko jako osobne urządzenie. Teraz dostępny jest na smartfony z systemem operacyjnym Android. Aplikacja iCoyote to ważny asystent kierowcy w czasie podróży. I - co ważne - bezpłatny.

Czytaj więcej...

SkyCash 3.0. Nowością bilety w trybie offline

SkyCash 3.0 umożliwia pokazanie biletu do kontroli w trybie offlineDostępna jest już najnowsza wersja SkyCash, systemu płatności przez komórkę. Jedną z najważniejszych nowości SkyCash 3.0 jest możliwość okazywania biletów do kontroli w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Czytaj więcej...

Idea z chmurą

Dostęp do konta bankowego przez Internet? To już było. Mobilny dostęp do konta? Też już było. Kredyt online? Też mi nowość. To co jeszcze można nowego w tej sprawie wymyślić?

Czytaj więcej...

Aplikacja Getin Mobile – elektroniczne archiwum paragonów

Nowe funkcje w aplikacji Getin MobileAplikacja Getin Mobile wzbogaciła się o opcję rejestrowania i przechowywania paragonów. Dzięki niej użytkownicy mogą sposób porządkować potwierdzenia zakupu, jak również przypisywać je do wybranej transakcji.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja