jaka-komorka.pl

Reklama
-

Cz29072021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Aplikacje i systemy

Lingoal - nauka angielskiego przy pomocy iPada

Aplikacja Lingoal HD przeglądarka do nauki angielskiego na iPada pojawiła się  Apple App Store. Jest ona rozszerzeniem Lingoal w wersji na iPhone'a, która daje możliwość przeglądania stron www na dużym ekranie.

Lingoal została pobrana z Apple App Store od momentu wprowadzenia jej na rynek 5 miesięcy temu ponad 600 tys. razy. Z tego powodu szwedzka firma Brainglass, która  stworzyła aplikację, zdecydowała się na przygotowanie programu w wersji dostosowanej do formatu iPada.

Główne cechy programu w wersji na iPada to nadal:

  • Możliwość przeglądania anglojęzycznych stron w Lingoal i dotknięcia każdego nieznanego nam słówka, żeby natychmiast zobaczyć jego tłumaczenie i posłuchać wymowy. Przeglądarka została wyposażona w słownik liczący ponad 138 tys. haseł w języku angielskim i dodatkowo 16 różnych słowników dwujęzycznych (w tym słownik angielsko-polski);
  • Możliwość natychmiastowego zapisania każdego ze sprawdzanych słówek do Modułu Nauki i stworzenia na podstawie tego słówka ćwiczeń umożliwiających jego zapamiętanie.

Synchronizacja Lingoal HD z Lingoal na iPhone jest możliwa dzięki niedawno wprowadzonemu do App Store uaktualnieniu programu do wersji 1.3. Inną ważną zmianą w Lingoal 1.3 jest spolszczony interfejs użytkownika.

Lingoal HD będzie dostępny do pobrania w Apple App Store za jednorazową opłatę w wysokości 10 euro. 

Niss Jonas Carlsson, CEO firmy Brainglass:

Korzystanie z Lingoal HD na iPadzie zapewni większy komfort czytania i surfowania po internecie. W tym czasie można sprawdzać znaczenie nieznanych im słów i zapisywać je do późniejszej nauki. Następnie można uruchomić Lingoal na swoim iPhonie w dowolnym miejscu i pasującym im czasie, i uczyć się zapisanych wcześniej słówek. Jest to możliwe dzięki pełnej synchronizacji Lingoal i Lingoal HD
Aplikację Lingoal HD można zainstalować na iPadzie z systemem operacyjnym iOS 5.0+. Jeśli korzystamy z darmowego planu abonamentowego Lingoal, możemy na aplikacji zachować i stworzyć ćwiczenia dla 20 słów. Jeśli osiągniemy ten limit, możemy usunąć wcześniej zapisane słowa, aby nadal móc korzystać z programu za darmo. Istnieje także możliwość zwiększania darmowego limitu słów o 5 kolejnych - za każdego znajomego z Facebooka, który przyjmie nasze zaproszenie do korzystania z przeglądarki. Korzystanie z wersji bez limitów kosztuje 4,99 euro na miesiąc, 9,99 euro na pół roku lub 29,99 euro na rok.

Poprzednia wersja Lingoal osiągnęła pozycję nr 1 w kategorii darmowych aplikacji edukacyjnych w Apple App Store w Polsce zaledwie w 2 tygodnie od momentu pojawienia się na rynku. Aplikacja znajduje się na też na szczytach rankingów popularności w innych krajach - np. w Rosji to nr 2 wśród darmowych aplikacji edukacyjnych na urządzenia z systemem iOS.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja