jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Aplikacje i systemy

Antyradar w komórce - to nie mit. To konieczność!

Prasa donosi, że w ostatnim czasie znacznie wzrosło zainteresowanie cb radio. Sprzedaż tych urządzeń wzrosła nawet o 30 proc. Ma to oczywiście związek z błyskawicznym mnożeniem się radarów, fotoradarów i kontroli policyjnych. Nie potrzeba jednak kupować dodatkowych urządzeń jeśli mamy dobry telefon.

Mając smartfona mamy całkiem niezły, a do tego w zupełności legalny, antyradar. Wystarczy tylko zainstalować sobie odpowiednią aplikację. Dzięki niej w wojnie państwa z kierowcami możemy wyjść obronną ręką i zaoszczędzić kilkaset złotych.

Do najpopularniejszych aplikacji ostrzegających nas przed kontrolą policyjną i fotoradarem należą: NaviExpert, Yanosik i SpeedAlarm. Każda z nich działa na innej zasadzie, choć wspólną cechą jest wykorzystanie CB kiedy to jedni kierowcy ostrzegają innych o czychających na drodze pułapkach. Kazda aplikacja ma więc swoje dobre i złe strony.

W pełni z możliwości ochrony przed mandatem skorzystają tylko ci kierowcy, któzy mają smartfony i korzystają z transmisji danych.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja