jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić?

Internet w komórce

Ile potrzebujemy mobilnego Internetu

Korzystanie z mobilnego Internetu. Fot. EricssonPytanie ile mobilnego Internetu miesięcznie nam potrzeba? Ile miesięcznie jestśmy w stanie wydać na to pieniędzy. Najpewniej wykaże to praktyka - po kilku miesiącach korzystania z usługi wszystko będzie jasne. Na razie, na początek za przykładem T-Mobile, podajemy orientacyjne wielkości w zależności od sposobu korzystania z Sieci.

Czytaj więcej...

Ile płacimy za dostęp do Sieci

Ponad osiem procent Polaków korzystało z mobilnego dostępu do Internetu w drugiej połowie 2011 r. - podał Urząd Komunikacji Elektronicznej. Poziom penetracji usługą plasuje Polskę na dziewiątym miejscu pośród państw członkowskich UE.

Czytaj więcej...

Jak w smartfonie zaoszczędzić na transferze danych?

Jak w smartfonie zaoszczędzić na transferze danych?Kto kupuje sobie smartfona musi mieć świadomość, że tego typu urządzenie nieustannie korzysta z Internetu. Liczne aplikacje (serwisy pogodowe, newsowe czy na przykład poczta elektroniczna) zainstalowane w smartfonie generują ruch i to większy niż byśmy się mogli spodziewać.

Czytaj więcej...

Cyfrowy Polsat uruchomił Internet LTE

Cennik Internetu LTE Cyfrowego PolsatuZa najmniejszy pakiet trzeba zapłacić 20 zł miesięcznie. Za największy – prawie sto. Taki cennik przedstawił Cyfrowy Polsat startując jako jeden z pierwszych operatorów na świecie z technologią LTE.

Czytaj więcej...

Przyśpiesza LTE w Cyfrowym Polsacie

Modem i antena LTE Cyfrowego PosatuTeoretyczna prędkość transferu danych nawet do 100 Mb/s możliwa będzie po zmianach wprowadzonych w testowej sieci LTE przez Cyfrowy Polsat.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja