jaka-komorka.pl

Reklama
-

Śr19052021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Internet w komórce

Ile potrzebujemy mobilnego Internetu

Korzystanie z mobilnego Internetu. Fot. Ericsson

Pytanie ile mobilnego Internetu miesięcznie nam potrzeba? Ile miesięcznie jestśmy w stanie wydać na to pieniędzy. Najpewniej wykaże to praktyka - po kilku miesiącach korzystania z usługi wszystko będzie jasne. Na razie, na początek za przykładem T-Mobile, podajemy orientacyjne wielkości w zależności od sposobu korzystania z Sieci.

100 MB to pakiet dla początkujących pozwala na swobodne przeglądanie stron www, sprawdzanie e-mail, portali społecznościowych, sporadyczne korzystanie z aplikacji i widżetów w telefonie.

350 MB to pakiet polecany do prostszych smartfonów, pozwala na swobodne sprawdzanie e-mail i korzystanie z portali społecznościowych, sporadyczne korzystanie z map lub nawigacji, gier online regularne przeglądanie stron www, sporadyczne oglądanie video (np. YouTube) i ściąganie muzyki, korzystanie z innych widżetów i aplikacji.

600 MB to pakiet optymalny do zaawansowanych smartfonów, pozwala na swobodne korzystanie z aplikacji łączących się często z Internetem, regularne sprawdzanie e-mail i portali społecznościowych, częste korzystanie z map lub nawigacji, gier online, prognozy pogody, regularne przeglądanie stron www częste oglądanie video (np. YouTube) i ściąganie muzyki, korzystanie z innych widżetów i aplikacji. 

 1,2 GB  to pakiet dla zaawansowanych smartfonów, pozwala w pełni komfortowo korzystać z aplikacji i widżetów przesyłających duże ilości danych, np. regularne oglądanie video i słuchanie radia online.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja