jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić?

Sprzęt

Nowe routery FRITZ!Box. Do sieci światłowodowych, IP oraz LTE

Router FRITZ!Box 5490 dla sieci światłowodowych już w PolsceRodzina routerów AVM dostępna w Polsce powiększyła się o premierowy router FRITZ!Box 5490 dla sieci światłowodowych, FRITZ!Box 7430 dla szybkich sieci IP oraz FRITZ!Box 6820 LTE do obsługi mobilnego internetu.

Czytaj więcej...

Router FRITZ!Box 4020 - mały i wszechstronny

Router FRITZ!Box 4020FRITZ!Box 4020 to nowy uniwersalny router niemieckiego AVM zaprojektowany pod kątem domowej sieci i potrzeb jej użytkowników. Można go połączyć z modemem kablowym, DSL lub do już istniejącej sieci. Oprócz połączeń kablowych FRITZ!Box 4020 umożliwia łączność bezprzewodową Wireless N o przepustowości do 450 Mbit/s. Wśród wielu funkcji oferowanych przez FRITZ!Box 4020 są m.in. prywatny hotspot, VPN, kontrola rodzicielska czy serwer multimediów. Urządzenie jest sporo mniejsze od pozostałych routerów AVM.

Czytaj więcej...

Czy ładowarki USB pozostawione w gniazdkach mogą nas zrujnować? Test inteligentnego gniazdka FRITZ!DECT 200 [AKTUALIZACJA]

Czy ładowarki USB pozostawione w gniazdkach mogą nas zrujnować?Podobno ładowarki pozostawione w gniazdku to chichy złodziej prądu, który zwiększa nasze rachunki za prąd. Ale nie brak też opinii, że nawet kilka nieużywanych ładowarek w gniazdkach nie powoduje wzrostu zużycia energii elektrycznej. Postanowiliśmy zatem sprawdzić jak faktycznie to wygląda – w tym celu posłużyliśmy się nietypowym sprzętem: routerem FRITZ!Box 7490 oraz inteligentnym gniazdkiem FRITZ!DECT 200.

Czytaj więcej...

FRITZ!Powerline 1000E - 1200 Mbit/s z gniazdka elektrycznego

FRITZ!Powerline 1000E - 1200 Mbit/s z gniazdka elektrycznegoFRITZ!Powerline 1000E to pierwsze urządzenie AVM, które umożliwia transmisję danych z szybkością do 1200 Mbit/s za pomocą sieci energetycznej. Producent zapewnia, że nowy adapter FRITZ!Powerline  1000E sprawdzi się doskonale w sytuacjach wymagających wysokiej przepustowości, jak np. streaming w jakości HD i korzystanie z dysków sieciowych NAS w domowej sieci.

Czytaj więcej...

Co zrobić z zalanym telefonem

Zalany iPhone - fot: Michał GruszkaLetni sezon wakacyjny w pełni. Przypomina nam o tym nie tylko wspaniała słoneczna pogoda, ale również wzmożone zainteresowanie usługą naprawy telefonów po zalaniu. 

Czytaj więcej...

10 porad jak oszczędzać baterię w telefonie

Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie pojemność baterii w naszych telefonach została nagle przedłużona. Warto więc poznać kilka zasad, które odpowiedzą nam na pytanie jak przedłużyć czas pracy baterii. Być może unikniemy sytuacji, w której łączność okaże się niemożliwa, bo skończył się prąd.

Czytaj więcej...

Czy można zmienić wielkość czcionki w Nokia Lumia?

Jak zmienić wielkość czcionki w Nokia LumiaMam telefon Nokia Lumia 620 i pewien problem, bo czcionka jest dla mnie za mała. Czy w Lumii i w ogóle w telefonach z systemem Windows Phone8 można zmienić wielkość czcionki? Gosia z Liverpoolu

Czytaj więcej...

Jak zrobić zrzut ekranu w Xperii Z1

Xperia Z1Wymieniłem moją starą Xperię na Xperię Z1 i nie wiem jak zrobić zrzut ekranowy. Dotychczasowy sposób wykonywania screenshotów w tym modelu nie działa. Co mam zrobić? Wacław z Zielonej Góry

Czytaj więcej...

Tryb Stamina oszczędza energię

Włączenie trybu StaminaDostałem nową Xperię Z1 i telefon podpowiedział mi żebym włączył tryb Stamina. Co to jest tryb Stamina i czy warto z niego korzystać? 

Czytaj więcej...

Ustawienia wyświetlacza

Jak ustawić wygaszacz ekranu w telefonach z Androidem?

Czytaj więcej...

Jaka karta SIM do iPhone?

rys. WikipediaDostałem w prezencie wymarzonego iPhone`a 5, ale okazuje się, że nie pasuje do niego moja stara karta SIM. Jakie karty są stosowane w iPhone i jak je można zdobyć? 

Czytaj więcej...

Jak poprawić wydajność baterii iPhone'a z iOS 7?

Jak poprawić wydajność baterii iPhone'a z iOS7?Od momentu pojawienia się nowego systemu iOS 7 zewsząd zaczęły docierałć głosy o jego zwiększonym apetycie na energię elektryczną. Bardziej aktywnym użytkownikom bateria iPhone'a rozładowywała się w oczach, a utrzymanie smartfona w gotowości dłużej niż 12 godzin bez doładowywania stanowiło nie lada wyzwanie. Oto kilka rad na wydłużenie czasu między ładowaniami iPhone'a z iOS 7.

Czytaj więcej...

Jak zresetować HTC WP 8X

HTC Widnows Phone 8XKażde urządzenie z Windowsem trzeba od czasu do czasu resetować. Tymczasem w smartfonie HTC Windows PPhone 8X nie można wyjąć baterii ani dokonać tradycyjnego resetu przy pomocy spinacza biurowego wtykanego w odpowiednią dziurkę. Czy ten telefon w ogóle można resetować?

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja