jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić?

Usługi

Co kasuje ważność konta na rok w Orange

Korzystam z promocji przedłużenia ważności konta w Orange na rok, ale nie wiem, co się stanie gdy doładuje konto kwotą 25 albo 50 zł. Czy wtedy też ważność konta mi się wydłuża o określoną liczbę minut? Poza tym słyszałem, że niektóre promocje pozbawiają możliwości korzystania z przedłużenia ważności konta. Możecie powiedzieć, które to promocje? 

Czytaj więcej...

Roaming w Virgin Mobile

Roaming wewnętrzny w Virgin MobileOd kiedy przeniosłem numer do Virgin Mobile często się zdarza, że telefon loguje się w roamingu. Zdarza się to nie wtedy, kiedy jestem przy granicy, ale w środku Polski i do tego w dużych miastach, gdzie przecież operatorzy mają dobry zasięg. Ze względu na koszty obawiam się wtedy korzystać z telefonu, a zawłaszcza z transmisji danych. Co mam zrobić z tym fantem? Piotr W z Żyrardowa

Czytaj więcej...

UKE podpowiada jak sobie radzić z niechcianymi SMS

Wraz z nadejściem wakacji Urząd Komunikacji Elektronicznej przypomniał, na co należy uważać posługując się telefonem, by nie paść ofiarą oszustów i firm starających się od nas wyłudzić pieniądze. Najwięcej problemów mamy z niechcianymi SMS-ami.

Czytaj więcej...

Menedżer nieaktywnych kont – Google zadba o Ciebie po śmierci

Menedżer nieaktywnych kont Na początku kwietnia na blogu Google Public Policy pojawiła się informacja, że w ramach kont użytkowników Google udostępniono nową funkcję: Menedżer nieaktywnych kont.

Czytaj więcej...

Niesolidny konslutant

Czy możecie zapytać się pana Gruszkę, czy wie o tym, że konsultanci Playa mają sklerozę? W marcu mieli do mnie ponownie zdzwonić, bo wyraziłam chęć przejścia z T-Mobile do Playa. Jest kwiecień, umowa z T-Mobile się skończyła, a Play do mnie nie dzwoni. Już za dużo klientów mają? Katarzyna.

Czytaj więcej...

Przedłuż konto w Orange o rok [AKTUALIZACJA]

Zmiany w warunkach przedłużenia ważności konta o rokCzy w Orange można przedłużyć ważność karty na rok? Mało dzwonię, więc nie chce mi się ciągle doładowywać konta.

Czytaj więcej...

Formularz już działa. Zmień fakturę Orange na e-fakturę

Formularz już działaWielokrotnie Orange namawiał mnie na zrezygnowanie z faktury papierowej na rzecz elektronicznej. Gdy się wreszcie zdecydowałem i chciałem wypełnić stosowny formularz widoczny na stronie operatora to okazało się, że nic w nim nie można wpisać. Mam zostać przy fakturach papierowych?

Czytaj więcej...

Gwarancja Motorolii

Dowiedziałem się, że Motorola zbankrutowała i wycofała się z Polski. Mam model RAZR MAXX, który teoretycznie jest na gwarancji, ale nie wiem w razie czego ktoś ją będzie honorować? Andrzej ze Ścinawy

Czytaj więcej...

Co daje rejestracja numeru w Virgin Mobile?

Rejestracja karty SIM, nie tylko w Virgin Mobile jest bardzo pomocna i warto poświęcić kilka minut, by się zarejestrować. Po pierwsze, tuż po rejestracji, mamy dostęp z komputera do wszystkich swoich danych.  

Czytaj więcej...

Blokowanie niechcianych SMS w Play

Od kiedy przeszedłem do Play otrzymuję duże ilości dziwnych SMS-ów o konkursach, loteriach, wygranych, nagich dziewczynach do oglądnięcia. Czy jest jakiś sposób, by się pozbyć tych niechcianych SMS-ów? Paweł z Łodzi.

Czytaj więcej...

Jak zmienić język w poczcie głosowej

Mam problem z pocztą głosową w telefonie stacjonarnym w Orange. Mianowicie poczta mówi do mnie po angielsku i nie wiem jak zmienić język a moja babcia boi się teraz do mnie dzwonić.

Czytaj więcej...

Jak uniknąć niechcianych SMS-ów

Daniel ZawilińskiNiekiedy zdarza się, że do naszej skrzynki odbiorczej w telefonie docierają SMS-y, których wolelibyśmy nie otrzymywać. Jak się pozbyć niechcianych SMS-ów i co zrobić, by ich nie dostawać wyjaśnia Daniel Zawiliński, ekspert z Platformy SerwerSMS.pl w rozmowie z Piotrem Rabiejem.

Czytaj więcej...

Jak obniżyć koszty w telefonie na kartę

Ile kosztuje minuta rozmowy w telefonie z kartą przedpłaconą. Ba, wyliczyć to jest trudno, bo co innego cenniki, co innego życie. Ilość sposobów na obniżenie kosztów używania karty pre-paid jest ogromna.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja