jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn27092021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Usługi

Formularz już działa. Zmień fakturę Orange na e-fakturę

Formularz już działa

Wielokrotnie Orange namawiał mnie na zrezygnowanie z faktury papierowej na rzecz elektronicznej. Gdy się wreszcie zdecydowałem i chciałem wypełnić stosowny formularz widoczny na stronie operatora to okazało się, że nic w nim nie można wpisać. Mam zostać przy fakturach papierowych?

Podobnie jak pan Edward z Białegostoku przekonaliśmy się, że formularz który należy wypełnić, by jednocześnie za tę zmianę dostać wynagrodzenie w postaci 300 punktów w programie Payback nie funkcjonuje. Znajduje się ona witrynie Orange i do niej najczęściej odsyła operator wszystkich, którzy chcą dokonać zmian.

Dlaczego tak się dzieje i rzeczona strona nie działa zapytaliśmy panią Marię Piskier z biura prasowego Orange. Po kilku dniach otrzymaliśmy wyjaśnienie:

- Strona już działa ale istotnie był problem z formularzem. Formularz został wymieniony i już bez problemów można z niego korzystać.

Można więc już spokojnie dopełniać formalności i zamieniać tradycyjne faktury na e-faktury. Szkoda tylko, że operator tak słabo wycenia abonentów, którzy się na to decydują. 300 punktów w programie Payback, które jednorazowo oferuje Orange, to równowartość około 3 zł (500 punktów to 5 zł na stacji paliw). Tymczasem w niektórych taryfach za wystawioną papierową fakturę operatorzy liczą sobie co miesiąc po 10 zł. 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja