jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt30112021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Usługi

Roaming w Virgin Mobile

Roaming wewnętrzny w Virgin Mobile

Od kiedy przeniosłem numer do Virgin Mobile często się zdarza, że telefon loguje się w roamingu. Zdarza się to nie wtedy, kiedy jestem przy granicy, ale w środku Polski i do tego w dużych miastach, gdzie przecież operatorzy mają dobry zasięg. Ze względu na koszty obawiam się wtedy korzystać z telefonu, a zawłaszcza z transmisji danych. Co mam zrobić z tym fantem? Piotr W z Żyrardowa

Taka sytuacja często się może przytrafić u wirtualnych operatorów do jakich należy Virgin Mobile. Jednak nie ma co się obawiać - jest to roaming krajowy i nie powoduje zwiększenia kosztów użytkowania telefonu. Za rozmowy, wiadomości tekstowe i transfer danych zapłacimy tyle, jak byśmy byli zalogowani do Virgin Mobile.

Taka sytuacja może przytrafić się wtedy, gdy zabraknie zasięgu Play, z infrastruktury którego korzysta Virgin Mobile. Na mocy jednak porozumień międzyoperatorskich Twoja karta Piotrze, loguje się w sieci Orange. Jedynym minusem wtedy może być prędkość transmisji danych. Jak się dowiedzieliśmy w Virgin Mobile, prędkość transmisji spada wtedy do 1 MB/s. 

Mimo wszystko jednak transfer wlicza się do wykupionego pakietu danych, więc koszt korzystania z Internetu w roamingu wewnętrznym dla klientów Virgin Mobile nie zmienia się i dane są wliczane w posiadany pakiet. 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja