jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj:

Przegląd telefonów i tabletów

Smartfony Neffos do przeceny

Neffos C5 MaxTrzy smartfony marki Neffos, modele C5, C5 Max i Y5L, zostały w maju przecenione. Tym samym za mniej niż 600 zł można dostać telefon z całkiem niezłymi parametrami, przyzwoitym aparatem fotograficznym i nowoczesnym wzornictwem.

Czytaj więcej...

FRITZ!OS 6.80 - duża aktualizacja oprogramowania urządzeń AVM

Jest już dostępna nowa wersja systemu operacyjnego FRITZ!OS 6.80 dla routera FRITZ!Box 7490. Dzięki 80 innowacjom i ulepszeniom, nowa wersja oprogramowania optymalizuje działanie domowej sieci opartej na urządzeniach z rodziny FRITZ!.

Czytaj więcej...

Hykker Halo w sieci Biedronka

Hykker HaloHalo to niewielki, klasyczny telefon komórkowy wyprodukowany przez firmę Hykker. Za niecałe 90 zł dostępny jest w sieci Biedronka. 

Czytaj więcej...

Lenovo P2 – smartfon na trzy dni

Lenovo P2Zaprezentowany przez Lenovo smartfon o oznaczeniu P2 może również służyć jako.. powerbank. Tym samym rozliczne funkcje współczesnych telefonów wzbogaciły się o jeszcze jedną. A wszystko to w telefonie za niecałe 1600 zł

Czytaj więcej...

Trzy nowe smartfony Kruger&Matz z serii Flow 4

Flow 4+W portfolio Kruger&Matz pojawiały się trzy nowe smartfony z serii FLOW 4. Poszczególne urządzenia różnią się parametrami technicznymi i ceną. Telefony kosztują 399, 499 i 899 złotych. 

Czytaj więcej...

Sztandarowy ZTE Axon 7

Axon 7ZTE zaprezentował nowy model smartfona z segmentu premium – Axon 7. Telefon został zaprojektowany przez studio projektowe BMW Designworks, a duży nacisk położono na system dźwięku. Smartfon niestety nie będzie tani – do handlu trafił w cenie 2399 zł. 

Czytaj więcej...

myPhone Prime Plus

myPhone Prime PlusWrocławska firma myPhone zaprezentowała nowy model telefonu nazwany Prime Plus. Smartfon, który obsługuje jednocześnie dwie karty SIM ma całkiem przyzwoite parametry i cenę. W pierwszych dniach sprzedaży myPhone Prime Plus kosztuje 429 zł. 

Czytaj więcej...

Moduły dla Lenovo Z i Lenowo Z Play

Moduły do smartfonów LenovoCiekawą propozycję zaoferowało Lenovo. Do swoich smartfonów Moto Z oraz Moto Z Play producent zaprojektował moduły, które mają za zadanie  poszerzyć wybrane funkcje telefonów. Niestety dodatki te nie są tanie.

Czytaj więcej...

Diamond LTE Gold na dwie karty SIM

Telefunken Diamond LTE Gold Telefunken Diamond LTE Gold to cienki a jednocześnie wytrzymały smartfon. Ważące 122 g urządzenie wyposażone zostało w smukłą i zabezpieczoną przed zarysowaniami aluminiową obudowę o wymiarach 143 x 69,8 x 7,3 mm. 

Czytaj więcej...

Lenovo Moto. Nowi członkowie w rodzinie.

Lenowo Moto ZRodzina Lenovo Moto składa się z serii Moto E, Moto G, Moto X oraz Moto Z. Firma właśnie zaprezentowała nowe modele z poszczególnych serii przewidzianych dla różnych grup odbiorców. 

Czytaj więcej...

Xiaomi Redmi 3S - najtańszy w rodzinie

Xiaomi Redmi 3SDługo przyszło nam czekać na oficjalną sprzedaż smartfonów Xiaomi w Polsce. Na początek na nasz rynek trafiły Mi 5, Redmi Note 3 oraz najtańszy Redmi 3S.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
prowokacja_lewa
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja