jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci

Akcesoria

FRITZ!OS 6.80 - duża aktualizacja oprogramowania urządzeń AVM

Jest już dostępna nowa wersja systemu operacyjnego FRITZ!OS 6.80 dla routera FRITZ!Box 7490. Dzięki 80 innowacjom i ulepszeniom, nowa wersja oprogramowania optymalizuje działanie domowej sieci opartej na urządzeniach z rodziny FRITZ!.

Czytaj więcej...

Router FRITZ!Box 6820 LTE dostępny w sieci PLAY

Router FRITZ!Box 6820 LTEFirma AVM wprowadziła na polski rynek nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Urządzenie obsługuje LTE (4G) i UMTS (3G), a dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się do zastosowań stacjonarnych i mobilnych. Wielofunkcyjny router FRITZ!Box 6820 LTE jest już dostępny w sieci PLAY.

Czytaj więcej...

Kamera do filmów sferycznych

LG 360 CamPrzy nasyconym smart fonami rynku ich producenci zaczęli poszukiwania nowych urządzeń na których można dodatkowo zarobić. Najpierw pokazały się zegarki współpracujące z telefonami, potem różnego rodzaju dodatkowe obiektywy, projektory itp. Ciekawą propozycją może być kamera przedstawiona przez LG.

Czytaj więcej...

Niezbędne dla iPhone`a

Leitz Complete 1350Nowy powerbank z przeznaczeniem do telefonów iPhone pojawił się w ofercie firmy Leitz Complete. Zasilacz ma kształt karty kredytowej. Ten rozmiar sprawia, że produkt pasuje do portfela, dzięki czemu możemy go zawsze nosić przy sobie. 

Czytaj więcej...

Soundbox 2.1 bezprzewodowo połączy sprzęt audio ze smartfonem

Soundbox 2.1 zamienia tradycyjny sprzęt Hi-Fi lub kino domowe w bezprzewodowy system odtwarzania dźwięku.Jak wygodnie odtwarzać cyfrową muzykę ze smartfona czy komputera na domowym sprzęcie HiFi? Sprawa wbrew pozorom nie jest taka prosta, bo nie każdy ma w domu sprzęt audio obsługujący połączenia WiFi. Ratunkiem może być Soundbox 2.1 - bezprzewodowy transmiter audio, który zamieni tradycyjny sprzęt Hi-Fi lub kino domowe w bezprzewodowy system odtwarzania dźwięku.

Czytaj więcej...

Smartwatch Kruger&Matz Classic

Smartwatch Classic to pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych firmy Kruger&MatzSmartwatch Classic to pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych firmy Kruger&Matz. Urządzenie współpracuje z telefonami wyposażonymi w systemem Android 4.3, iOS7 bądź nowszymi. Dzięki Bluetooth 4.0 zegarek umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami smartfona.

Czytaj więcej...

Aktualizacja dla routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater

System FRITZ!OS 6.20 oferuje łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.Użytkownicy routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater mogą zainstalować w swoich urządzeniach nową wersję FRITZ!OS 6.20. System FRITZ!OS 6.20 oferuje wiele nowych funkcji takich jak szybki dostęp do bezprzewodowej sieci dla gości, łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.

Czytaj więcej...

Nowe bezprzewodowe ładowarki Microsoftu

DT-601 - bezprzewodowa ładowarka Qi Microsoft wprowadził do sprzedaży dwie nowe ładowarki bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi. Ładowarka indukcyjna DT-903 do tanich nie należy, ale potrafi przypomnieć np. o rozładowującej się baterii smartfona. Natomiast bezprzewodowa ładowarka DT-601 jest niezwykle prosta, a jej atutem jest niska cena.

Czytaj więcej...

Nowy Coyote na polskie radary

Coyote Pocket to nowy produkt firmy Coyote, która specjalizuje się w ostrzeganiu kierowców o niebezpieczeństwach na drodze i radarach. W cenie urządzenia, która wynosi 299 zł, zawarta jest opłata za transmisję danych niezbędną do otrzymywania aktualnych informacji.

Czytaj więcej...

Colorovo PowerBox Slim 3000 – kieszonkowy power bank

Colorovo PowerBox Slim 3000 – kieszonkowy power bankWspółczesne urządzenia przenośne mają jedną wspólną cechę – zbyt szybko, rozładowujące się akumulatory. A gdy zabraknie prądu ratunkiem może być przenośna ładowarka, tzw. power bank. Przykładem takiego urządzenia jest Colorovo PowerBox Slim 3000.

Czytaj więcej...

Jabra Rox. Słuchawki dla aktywnych

Słuchawki Jabra RoxBezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Rox został wykonany w materiałów wysokiej jakości. Między innymi ze stali nierdzewnej. Nic więc dziwnego, że oferowany jest w cenie 549 zł.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja