jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci

Emporia

Emporia zapowiada smartfon i własny system operacyjny

Eveline Pupeter. fot: Julia Wesely- Pracujemy nad własnym modelem smartfonu. Wkrótce go zaprezentujemy – zapowiada Eveline Pupeter, prezes Emporii, austriackiego producenta telefonów komórkowych dla osób po pięćdziesiątce.

Czytaj więcej...

emporiaSAFETYpremium. Telefon na zdrowie

emporiaSAFETYpremiumEmporia na Mobile World Congress w Barcelonie dwukrotnie nas zaskoczyła. Po raz pierwszy gdy seniorski wiek przeniosła z 50+ na 55+. A po raz drugi wprowadzając funkcje, których próżno szukać w produktach innych marek.

Czytaj więcej...

emporiaSOLIDplus tylko dla aktywnych

emporiaSOLIDplusProdukując telefony dla ludzi w podeszłym wieku Emporia nie zapomniała o emerytach spędzających czas aktywnie. emporiaSOLIDplus pozwoli zachować bezpieczeństwo również tym osobom, które lubią przebywać poza domem.

Czytaj więcej...

emporiaELEGANCEplus. Gadżet dla seniorów

emporiaELEGANCEplusW ostatnich latach nawet najprostsze z założenia telefony przeznaczone dla seniorów mają coraz więcej funkcji.  Przykładem jest telefon emporiaELEGANCEplus.

Czytaj więcej...

Emporia prosta, ale skomplikowana

Trzy nowe telefony emporia (od lewej): emporiaCLICK, emporiaRL2 i emporiaTALKcomfortTrendy się zmieniają i nawet Emporia, która do tej pory słynęła z produkcji prostych telefonów, zaczyna je komplikować. Na początku września 2011 pokazała ona swój pierwszy telefon z wbudowanym aparatem fotograficznym.

Czytaj więcej...

Proste jak Emporia

Emporia stawia na prostotę i wygodę użytkowaniaNie każdy chce i może mieć telefon komórkowy. Niektórzy uważają, że jest to urządzenie niewygodne i zbyt skomplikowane w obsłudze. Są jednak producenci, specjalizujący się w oferowaniu telefonów prostych w obsłudze i przeznaczonych dla osób starszych.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja