jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Inni producenci

Hykker Halo w sieci Biedronka

Hykker Halo

Halo to niewielki, klasyczny telefon komórkowy wyprodukowany przez firmę Hykker. Za niecałe 90 zł dostępny jest w sieci Biedronka. 

Hykker Halo ma niewielki kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,77 cala. Na on klasyczną klawiaturę alfanumeryczną z dużymi klawiszami. Nie jest to tylko telefon do rozmów. Ma on niewielki aparat fotograficzny w rozdzielczości VGA, bluetooth, radio oraz funkcje latarki. Wyposażony też został w przycisk SOS z opcją przypisaia do niego numeru alarmowego. 

Pamięć telefonu może zostać powiększona nawet do 32 GB dzięki karcie microSD, na której użytkownicy mogą zapisywać wykonane zdjęcia oraz inne, przydatne pliki. Hykker Halo oferowany jest wraz z bazą, pozwalającą na wygodne ładowanie urządzenia. Wytrzymały akumulator zapewnia wiele dni pracy na jednym naładowaniu.

 Urządzenie oferowane jest wraz ze starterem tuBiedronka w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Produkt dostępny będzie w sieci sklepów Biedronka od 12 stycznia, gdzie jego cena wynosić będzie 89,90 zł.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja