jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci

iPhone

iPhone 5S i iPhone 5C. Drogie nowości Apple’a

Apple iPhone 5CApple 10 września pokazał dwa nowe smartfony: tańszy Apple iPhone 5C i droższy iPhone 5S. Oba korzystają z nowego systemu iOS 7, ale w przypadku iPhone'a 5S będzie to 64-bitowy system. Nowe iPhone’y mają też oszałamiające ceny od 599 do 899 euro!

Czytaj więcej...

iPhone 5 [ZDJĘCIA]

iPhone 5. fot: AppleW środę wieczorem Apple zaprezentował iPhone 5. Prezentacja odbyła się w Yerba Buena Center for the Arts Theater w San Francisco.

Czytaj więcej...

Pięć lat iPhone

iPhone 4SW piątek Apple będzie świętował pięciolecie wprowadzenie na rynek pierwszego modelu iPhone, smartfonu, który nie tylko radykalnie zmienił światowy rynek telefonów komórkowych, ale także pomógł koncernowi z Cupertino zostać firmą o największej na świecie wartości rynkowej.

Czytaj więcej...

Ile kosztuje iPhone 4S?

iPhone 4SPlay wprowadził do swojej oferty iPhone 4S za złotówkę. Możliwe jest to tylko przy wysokim abonamencie, ale u konkurencji miesięczne raty też są wysokie. A podstawowa cena telefonu - spora. Zobaczmy zatem ile musimy zapłacić za iPhone`a i ile on kosztuje przez cały okres użytkowania.

Czytaj więcej...

iPhone 4S. Lifting zamiast rewolucji.

Apple iPhone 4SiPhone 4 S - jednych nie zachwycił, innych rozczarował. Do tego stopnia rozczarował, że spadł kurs akcji Apple. Czy jednak naprawdę iPhone 4S jest produktem, którym nie warto sobie zawracać głowy?

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja