jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci

Motorola

Lenovo Moto. Nowi członkowie w rodzinie.

Lenowo Moto ZRodzina Lenovo Moto składa się z serii Moto E, Moto G, Moto X oraz Moto Z. Firma właśnie zaprezentowała nowe modele z poszczególnych serii przewidzianych dla różnych grup odbiorców. 

Czytaj więcej...

Motorola Moto X na początku tylko w USA

Motorola Moto XNa telefon Moto X czekaliśmy ładnych kilka miesięcy. Przypominam, że z rynku polskiego Motorola zniknęła na początku 2013 roku. Było to między innymi faktem przejęcia Motoroli przez Google. Tak więc Moto X jest pierwszym smartfonem powstałym przy współpracy obu niegdyś niezależnych od siebie firm.

Czytaj więcej...

Przed nami premiera Moto X

Motorola Moto XGoogle od kilku tygodni buduje napięcie wokół nowego smartfonu Motoroli, modelu Moto X. Jeśli prawdziwe są wszystkie informacje, jakie do tej pory wyciekły, to może się okazać, że góra urodziła mysz i 500 mln dolarów, które podobno planowane są do wydania na promocje telefonu będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

Czytaj więcej...

Brazylijski debiut nowych Motoroli

Motorola RAZR D3Motorola RAZR D1 i Motorola RAZR D3 to nowe modele smartfonów ze średniej półki, które amerykański producent zaprezentował w Brazylii. Oba działają pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.1, a producent zapewnia, że będzie je można zaktualizować do kolejnej wersji OS.

Czytaj więcej...

2 GHz od Intela w smartfonie Motoroli

Motorola RAZR M, czyli amerykański odpowiednik RAZR IRazr i, nowy smartfon wyposażony w 2 GHz procesor produkowany przez Intel, prezentowała we wtorek Motorola. Telefon przeznaczony jest głównie na rynek europejski i azjatycki.

Czytaj więcej...

Motorola RAZR MAXX. Mistrz elektrowni

Motorola RAZR MAXX. Mistrz elektrowniJeden z najcieńszych telefonów na rynku ma baterię o gigantycznej pojemności i rekordowo długim czasie pracy. Chroni go kewlarowa obudowa i super wytrzymałe szkło. Motoroli RAZR MAXX, która właśnie wchodzi na rynek, nie straszne są również zachlapania. Taka jest skrótowa charakterystyka urządzenia

Czytaj więcej...

Odporna na wszystko Motorola Defy Mini

Motorola Defy MiniJeszcze jeden odporny na wszystko telefon zaprezentowała Motorola. Tym razem kurz i woda nie straszne są modelowi Defy Mini pracującym na systemie Android.

Czytaj więcej...

Motorola Gleam+, czyli telefon z klapką

Motorola Gleam+Elegancka, tania, dostępna w dwóch kolorach. Motorola pokazała pod koniec marca odświeżony model nazwany Gleam+. Najpierw do sprzedaży trawi wersja ciemniejsza, grafitowa. W maju powinniśmy już mieć możliwość kupna białego telefonu.

Czytaj więcej...

Motorola W230 - mały muzyczny telefon

Motorola W230Patenty, dostępne kiedyś tylko w najdroższych telefonach, coraz szybciej trafiają do urządzeń tańszych. Nawet tych z najniższej półki. Motorola W230 należy do tych prostych aparatów, w których zastosowano technologię CrystalTalk.

Czytaj więcej...

Motorola V9 RAZR. Albo rybka, albo akwarium

Motorola V9 RAZRWiecie, gdzie można znaleźć instrukcję o tym, jak zainstalować oprogramowanie do nowej Motoroli V9? Odpowiedź jest prosta. Na płycie. Gdy tylko ją zainstalujemy, to od razu otrzymamy informację, jak to zrobić.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja