jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci

Sony Ericsson

Sony Xperia S. Smartfon dla człowieka

Sony Xperia SPierwszy telefon od Sony i od razu zaskoczenie. Sony Xperia S oparta bowiem będzie na zasadzie humanocentryzmu - powiedział producent. I dodał, że jest to nowa filozofia wzornictwa.

Czytaj więcej...

Sony Ericsson Xperia arc S. Szybszy od poprzednika

Sony Ericsson Xperia arc SProcesor taktowany zegarem 1,4 Ghz, technologię panoramicznego widoku kamery 3D od Sony, oraz dostęp do usług Sony Entertainment Network – "Music Unlimited" oraz "Video Unlimited" to cechy wyróżniające nowy model Sony Ericssona Xperia arc S.

Czytaj więcej...

Sony Ericsson Live Walkman

Sony Ericsson Live WalkmanNowy telefon o nazwie Live Walkman zaprezentował 22 sierpnia 2011 roku Sony Ericsson. Cechą charakterystyczną telefonu są dwa przyciski – jeden pozwalający na natychmiastowy dostęp do muzyki i drugi ułatwiający dostęp do serwisu Facebook.

Czytaj więcej...

Sony Ericsson Spiro

Sony Erocsson Spiro i ZiloSpiro to jeden z tańszych na rynku telefonów Sony Ericssona. Niewielkie rozmiary, mała waga i nastawienie na funkcje muzyczne powoduje, że jest to dobra oferta dla osób młodych.

Czytaj więcej...

Sony Ericsson Xperia mini i Xperia mini pro

Sony Ericsson Xperia Mini ProMożliwości nagrywania filmów jakości HD mają coraz mniejsze telefony. Na początku maja Sony Ericsson zaprezentował model Xperia mini, który został najmniejszą komórką posiadającą taką umiejętność.

Czytaj więcej...

Sony Ericsson K660i. Młodzież i biznes

Sony Ericsson K660iZanim zacznę używać nowych telefonów lubię zajrzeć do instrukcji. Może nie po to, by się dowiedzieć, jak je włączyć, ale czasem znajdzie się tam jakaś ciekawa informacją, która na przykład pozwoli na szybszą obsługę nowego urządzenia.

Czytaj więcej...

Sony Ericsson K850i Cyber-shot. Prawie jak aparat

Sony Ericsson K850iWprowadzając na rynek model K850i Sony Ericsson dołączył do grona tych producentów telefonów komórkowych, którzy umieścili w nich aparaty fotograficzne z matrycami o rozdzielczości 5 mln pikseli.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja