jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn27092021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Sony Ericsson

Sony Ericsson Spiro

Sony Erocsson Spiro i Zilo

Spiro to jeden z tańszych na rynku telefonów Sony Ericssona. Niewielkie rozmiary, mała waga i nastawienie na funkcje muzyczne powoduje, że jest to dobra oferta dla osób młodych.

Co przemawia za kupnem tego telefonu?

Przed Bożym Narodzeniem AD 2010 w sklepach internetowych dostępny był już za 280 zł. Niewielkie wymiary 92 x 48 x 16.8 mm i waga 90 g powodują, że zmieścić go można nawet w małej kieszeni spodni. Telefon ma bezpośrednie połączenie z Facebookiem i Twitter'em.

Odtwarzacz muzyczny zebrał już wiele pochlebnych recenzji za wysoką jakość dźwięku, zwłaszcza ze słuchawek (urządzenie ma gniazdo tylu jack). Mimo, że jest to telefon tani jego użytkownik ma możliwość skorzystania z radia.

A co może zniechęcić do kupna?

Telefon nie ma karty pamięci – trzeba ją dokupić. I to obowiązkowo, bo sam Spiro ma tylko 5 MB pamięci wewnętrznej. Warto też kupić kabel microUSB do podłączenia z komputerem. A to nieco podnosi koszty zakupu.

Od kupna odstraszać też może mała rozdzielczość matrycy aparatu fotograficznego. Dwa miliony pikseli to nieco za mało, nawet jak na komórkę.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja