Goclever Gamepad 7 - Czy naprawdę jest wart swoich pieniędzy?

Goclever Gamepad 7

Gry wideo sprawiają najwięcej frajdy, gdy grasz z przyjaciółmi. Problem w tym, że większość gier na konsole nie obsługuje rozgrywki wieloosobowej między przyjaciółmi, którzy mieszkają w różnych miastach, a nawet stanach. Konsole do gier wideo, z drugiej strony, mogą obsługiwać grę online z każdym na świecie, pod warunkiem, że mają zarejestrowane konto i stabilne połączenie internetowe. Najlepsze konsole do gier ułatwiają dodawanie znajomych, rozpoczęcie wspólnej gry i śledzenie swoich statystyk, a wszystko to przy zapewnieniu, że wszyscy dobrze się bawią. Oto kilka ważnych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie kolejnej konsoli do gier wideo.

Zalety i wady

Goclever Gamepad 7 to sprzęt stworzony w oparciu o nowoczesną technologie. Posiada szereg zalet, a pierwsza z nich to wysoka ergonomiczność. Jego konstrukcja ułatwia kontrolę na rozgrywką niezależnie od rodzaju gry. Co ważne, jest to sprzęt mający wbudowany emulator, który umożliwia granie w szereg ponadczasowych pozycji wydanych przed rokiem 2000-nym. Warto dodać, że zakup opisywanej konsoli oznacza otrzymaniu zestawu 30 darmowych gier. Technologia zastosowana do jej budowy umożliwia chowanie paska zadań podczas rozgrywki. Ponadto jest to sprzęt umożliwiający grę w systemie multiplayer przez internet. Niestety nie jest on pozbawiony wad, a jedna z nich to słaba żywotność baterii. Ponadto jego specyfikacja pozwala na płynną rozgrywkę w przypadku starszych tytułów, te nowsze wyglądają na nim nieco słabiej.

Tablet czy przenośna konsola?

Goclever Gamepad 7 to sprzęt trudny do sklasyfikowania, jedno określają go jako tableta inni jako przenośną konsole. Ekran o wielkości 7 cali oraz dotykowy ekran sugerują tą pierwszą opcję. Urządzenie posiada wbudowane boczne kontrolery, przez co jego design przypomina najpopularniejsze miniaturowe konsole. Z tych powodów Goclever Gamepad 7 jest określany jako hybryda obydwu wspomnianych rodzajów urządzeń. Umożliwia przeglądanie stron internetowych oraz korzystanie z kamerki o rozdzielczości 0.3 Mpix. Podobnie jak tablety posiada wyjście miniHDMI oraz jack audio na klasyczne słuchawki. Stanowi ciekawy wybór dla osób uwielbiających wracać do gier swojego dzieciństwa.

Komentuj artykuł

13-12-2022 / Admin

Przegląd skutecznych strategii SMS w ecommerce

Prowadzenie skutecznych kampanii SMS to doskonały sposób na zwiększenie zaangażowania i zysków w ecommerce. Ch

Dalej #
13-12-2022 / Admin

Uwolnij swoją wyobraznię i twórz lepsze zdjęcia smartfonem

Uwolnienie wyobraźni i tworzenie lepszych zdjęć smartfonem może być łatwe, jeśli wykorzystasz wszystkie dostęp

Dalej #
13-12-2022 / Admin

Czy władza może kontrolować SMSy?

SMS stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych narzędzi komunikacji między ludźmi. Korzy

Dalej #
13-12-2022 / Admin

Jak uzyskać dostęp do mobilnego internetu poza granicami kraju?

Zapewnienie dostępu do mobilnego internetu poza granicami kraju jest niezbędne dla wielu osób, którzy często p

Dalej #
24-08-2022 / Admin

Kilka powodów dlaczego powinieneś kupić najnowszy smartfon Nokia 925 - Z systemem Windows

Nokia Lumia 925 to fantastyczny smartfon, który łączy w sobie najwyższej jakości wzornictwo z prostotą i łatwo

Dalej #
10-08-2022 / Admin

W jaki sposób firmy telekomunikacyjne próbują zachęcić klientów do swojej usługi

Obecnie każdy posiada telefon komórkowy, więc nie jest to już towar luksusowy. Duża dostępność modeli oraz

Dalej #