jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje...

Komórkowi

100 ulepszonych stacji bazowych T-Mobilie

Mapa bts-ów 800 MHzJuż setną stację bazową z technologią LTE działającą na częstotliwości 800 MHz uruchomił T-Mobile. Operator szacuje teraz, że obecnie zasięg sieci LTE dociera do 87 proc Polaków, ponieważ stacje uruchamiane są w różnych obszarach kraju.

Czytaj więcej...

Pomoc Mierzona Kilometrami nagrodzona

Akcja  Pomoc Mierzona Kilometrami. Organizowana przez T-Mobile, została doceniona przez branżę sportową. Podczas tegorocznej Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się 17 marca w Centrum Olimpijskim w Warszawie, jedna ze statuetkę powędrowała właśnie do operatora.

Czytaj więcej...

Ja+Full Opcja

Dostępne już są nowe taryfy głosowe usługi na kartę w sieci Plus. Teraz dzięki ofercie JA+ Na Kartę Full Opcja można korzystać z kompleksowego zestawu usług z rozmowami i SMSami bez limitu do sieci komórkowych oraz bezpiecznymi pakietami internetowymi.

Czytaj więcej...

T-Mobile. 1 TB za darmo

Fot. Fotolia.comNiezależny ośrodek badawczy P3 Communications dwukrotnie już przeprowadził badania polskich sieci komórkowych. W obu stwierdził że najwyższą jakość usług mobilnych oferuje swoim klientom T-Mobile. Więc będzie nowa promocja. 

Czytaj więcej...

Mobilna czytelnia w Plusie

Plus uruchomił nową aplikację pod nazwą Plusoczytelnia. Pozwala ona czytać cyfrowe gazety, e-booki i audiobooki w telefonie lub tablecie. Aplikacja powstała we współpracy z firmą e-Kiosk S.A.

Czytaj więcej...

Kuszenie Plusa. Operator szuka nowych klientów.

Nowi klienci Plusa mogą zyskać nawet dziewięć miesięcy abonamentu za darmo! Wystarczy tylko przenieść swój numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku „Bonus Plus w programie smartDOM”.

Czytaj więcej...

Plush Cię nakarmi

Dwie darmowe pizze, niestety małe, można dostać za doładowanie telefonu w Strefie Plusha. Użytkownicy, którzy do tej pory nie mają jeszcze Plusha, mogą kupić kartę i również wziąć udział w promocji.

Czytaj więcej...

Internet LTE w Plusie prawie dla każdego

Oferta na Internet LTE w Plusie i Cyfrowym PolsacieAż 8 na 10 Polaków znajduje się w zasięgu szybkiego Internetu bezprzewodowego LTE - chwali się Plus wraz z Cyfrowym Polsatem. Plus jednocześnie twierdzi, że jego Internet LTE jest szybszy od Neostrady i innych operatorów komórkowych. I zachęca do korzystania z LTE w domu.

Czytaj więcej...

YES - bez limitu na kartę

Rozmowy bez limitu w OrangeRozmowy bez limitu dostępne są wreszcie w ofercie Orange na kartę w taryfie YES od 12 stycznia. Usługa nosi nazwę "Rozmowy bez limitu do wszystkich" i, w zależności od opcji, kosztuje 7 albo 25 zł.

Czytaj więcej...

HD Voice w Plusie. Na wiosnę 2015 r. już w całej Polsce

Sieć Plus uruchamia HD Voice, czyli rozmowy telefoniczne w doskonałej jakości dźwięku. Dzięki HD Voice dźwięk jest czysty i wyraźny, a głos rozmówcy słyszany w słuchawce jest bardziej naturalny.

Czytaj więcej...

25 tys zł gotówką za doładowanie telefonu na kartę w Plusie!

Nagrodę 25 tys zł lub 122 inne można wygrać w konkursie "Wygraj marzenie" ogłoszonym przez Plus. Wśród nagród, oprócz pieniędzy, są także iPhone i iPady oraz doładowania. W zabawie wezmą udział tylko te osoby, które spełnią wymagania organizatorów i zdążą do 14 grudnia.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja