jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn27092021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... Komórkowi

Roczna ważność konta w T-Mobile staje się płatna

Przedłużenie na rok konta pre-paid w T-Mobile staje się płatne

Przedłużenie na rok konta pre-paid w T-Mobile staje się płatne. To już kolejna usługa u tego operatora, za którą klienci płacą, choć u innych operatów są bezpłatne.

T-Mobile za przedłużenie o rok ważności konta w ofercie T-Mobile nakartę i Heyah chce teraz 3 zł miesięcznie. W zamian za to będzie można usługę łączyć z innymi, które do tej pory były niedostępne, gdy chciało się mieć promocję przedłużającą konto.

Tak więc od 19 marca, to wtedy ma nastąpić wprowadzenie opłaty za rok ważności konta, będzie można jednocześnie korzystać z takich usług jak "Prezentobranie", "2x więcej na konto", "Pakiet 60 minut do wszystkich sieci".

Jednocześnie operator informuje, że koszt aktywowania usługi dla nowych użytkowników będzie wynosił 5 złotych wraz z wliczonym w tę cenę abonamentem za pierwszy miesiąc. Dotychczasowi klienci będą mogli kontynuować korzystanie z usługi na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej.

Wyłączenie usługi "Rok ważności konta po każdej rozmowie", zgodnie z nowymi zasadami, nie powoduje skrócenia terminu ważności konta.

Usługę "Rok ważności konta po każdej rozmowie" można aktywować wysyłając SMS-a o treści Tak na numer 568 w Heyah oraz 668 w T-Mobile na kartę.

Aktywną usługę będzie można wyłączyć w dowolnym momencie wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści NIE na numer 568 dla Heyah i 668 w T-Mobile na kartę, Ekspresowym kodem, w internetowym serwisie lub kontaktując się bezpośrednio z odpowiednim biurem obsługi.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja