jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... Komórkowi

Mobilna czytelnia w Plusie

Plus uruchomił nową aplikację pod nazwą Plusoczytelnia. Pozwala ona czytać cyfrowe gazety, e-booki i audiobooki w telefonie lub tablecie. Aplikacja powstała we współpracy z firmą e-Kiosk S.A.

Dzięki Plusoczytelni mamy dostęp do bazy dystrybuowanych przez e-Kiosk S.A. tytułów. Kupując interesujące nas pozycje nie musimy się logować do systemów bankowych ani nigdzie nie  podajmy numeru karty kredytowej. Płatność umożliwia proste i wygodne rozwiązanie doliczania opłaty do rachunku telefonicznego lub pobrania należności z konta pre-paid.

Aby skorzystać z usług serwisu należy ze Sklepu Play pobrać aplikację „Plusoczytelnia”, a następnie zarejestrować się w serwisie podając jako login numer telefonu w sieci Plus. Od razu po rejestracji otrzymujemy możliwość zakupu dostępnych treści i natychmiast można na swoim urządzeniu czytać lub słuchać zakupione pozycje.

Aplikacja Plusoczytelnia jest dostępna na telefony z systemem Android, a wkrótce będzie przygotowana wersja dla urządzeń z systemem iOS. Wraz z udostępnieniem aplikacji na smartfony uruchomiony został także nowy serwis internetowy www.plusoczytelnia.pl.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja