jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje...

MNVO

Oferta #BEZLIMITU z telefonem i kartą kredytową

Po porozumieniu zawartym przez Virgin Mobile, Samsunga oraz Raiffeisen Polbank powstała oferta w ramach której można kupić usługę telekomunikacyjną, telefon i kredyt. Plusem jest to, że nie trzeba podpisywać umowy z operatorem ani zaciągać dodatkowych zobowiązań finansowych.

Czytaj więcej...

Miła niespodzianka od Virgin Mobile Polska

Pakiet darmowych SMS w VMP wciąż ważnyJeśli nie wykorzystałeś do końca pakietu 2013 darmowych SMS, które Virgin Mobile oferowała w ubiegłym roku, to nadal możesz wysyłać krótkie wiadomości tekstowe za darmo.

Czytaj więcej...

Wikingowie nadchodzą z... Belgii

Mobile Vikings to nowy operator, który zapowiedział wejście na polski rynek. Uruchomienie sieci zapowiedziano na 4. grudnia. Mobile Vikings jako operator wirtualny (MVNO) korzystać będzie z infrastruktury Play.

Czytaj więcej...

Multimedia Polska jako operator wirtualny

Multimedia Polska - nowy operator wirtualnyNiedawno zaprzestał działalności jeden operator wirtualny. W połowie listopada zaczyna funkcjonować nowy. Multimedia Polska SA właśnie podpisały umowę z Plusem na temat hurtowego dostępu do sieci mobilnej. Multimedia Polska do swoich usług dołączają więc MVNO.

Czytaj więcej...

Smartfony Alcatel w Virgin Mobile Polska

Alcatel OT 5035D (X’Pop)Virgin Mobile Polska wprowadził do oferty 5 nowych modeli smartfonów firmy Alcatel. Są to: Alcatel 1060, Alcatel OT 815D, Alcatel OT 5035D (X’Pop), Alcatel OT 6030 (Idol), Alcatel OT 6033X (Idol Ultra). Wszystkie są dostępne są w e-sklepie operatora.

Czytaj więcej...

Nielimitowane połączenia w Lycamobile

Nowa oferta internetowa LycamobileNielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz tańsze pakiety internetowe od czwartku 12 września ofertuje sieć Lycamobile.

Czytaj więcej...

Truphone z tańszym roamingiem od 26 września 2013 [AKTUALIZACJA]

Czekają nas tańsze połączenia w roaminguNowy operator telefoniczny wystartuje 26 września. Truphone to międzynarodowy operator komórkowy, który oferuje przede wszystkim tańsze połączenia roamingowe. Kapitałowo połączony jest z rosyjskim multimilionerem Romanem Abramowiczem.

Czytaj więcej...

Red Bull Mobile z nową ofertą z drogimi telefonami

Prawie 3200 zł za iPhone`a 5, 2126 zł za HTC One, niemal 2100 zł za iPada`a 3 - takie ceny za telefony zaoferował swoim klientom Red Bull Mobile w najtańszej ofercie no limits. 

Czytaj więcej...

Dla kogo nowa oferta tuBiedronka?

tuBiedronka - oferta telefonu w Biedronce19 groszy za minutę do wszystkich i darmowe rozmowy z bliskimi. Takimi hasłami operator tuBiedronka rozpoczął akcję promocyjną. Sprawdziliśmy, dla kogo oferta dystrybuowana przez sieć sklepów Biedronka może być rzeczywiście atrakcyjna.

Czytaj więcej...

Nowa oferta Virgin Mobile jest tańsza

Po ośmiu miesiącach działalności VMP ma już 100 tys. klientówZnamy już nowe warunki oferty Virgin Mobile z darmowym dostępem do Internetu po doładowaniu i SMSami za 6 gr. Operator podał też informację, że po ośmiu miesiącach działalności ma już 100 tys. klientów.

Czytaj więcej...

Klucz Mobile – wirtualny operator dla imigrantów

Klucz Mobile - nowa polska sieć komórkowaKlucz Mobile to nowa sieć komórkowa, która będzie dostępna w Polsce. Wraz z nią pojawia się nowy wirtualny operator (MVNO): Klucz Telekomunikacja Sp z o.o. Sieć komórkowa  Klucz Mobile obiecuje swoim klientom konkurencyjne ceny na połączenia międzynarodowe.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja