jaka-komorka.pl

Reklama
-

So15082020

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... MNVO

Cyfrowy Polsat zwiększa zasięg LTE

Szybki internet LTE obejmuje już ponad 3300 miejscowości w Polsce

Szybki internet w technologii LTE dostępny jest już w ponad 3,3 tys. miejscowości - informuje Cyfrowy Polsat. 156 z nich to miasta powyżej 20 tys. mieszkańców. Niedługo w zasięgu mobilnego Internetu LTE ma się znaleźć 66 proc. mieszkańców Polski.

Jak informuje Cyfrowy Polsat już blisko 20 mln Polaków, czyli około 50 proc., znajduje się w zasięgu technologii LTE. Największy wzrost dostępu do technologii w ostatnich trzech miesiącach nastąpił  w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, łódzkim, pomorskim, śląskim i warmińsko-mazurskim. W niektórych województwach, jak na przykład mazowieckim, śląskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i zachodniopomorskim, już więcej niż co drugi mieszkaniec może korzystać z superszybkiego Internetu LTE.

Docelowo w zasięgu mobilnego Internetu LTE ma się znaleźć 66 proc. Polaków. Za rozbudowę mobilnej sieci odpowiadają spółki z Grupy NFI Midas we współpracy z Polkomtelem, który udostępnia swoją infrastrukturę dla nowych stacji LTE i HSPA+.

Projekt wdrożenia w Polsce internetu mobilnego LTE i HSPA+ jest odpowiedzią na brak możliwości dotarcia z usługami kablowymi do wielu regionów w Polsce oraz stale rosnące zapotrzebowanie konsumentów na usługi o coraz lepszych parametrach i jakości nie tylko w największych miastach. 

Polscy internauci pierwsze usługi z modemami LTE oferujące transfer z prędkością do 100 Mb/s mogli nabyć we wrześniu 2011 r. W październiku 2012 r. Cyfrowy Polsat i sieć Plus i wprowadzili do oferty internetowej modemy LTE, które umożliwiają transfer danych z szybkością do 150 Mb/s. LTE w Cyfrowym Polsacie można testować za darmo! 

Dziś w ofercie Cyfrowego Polsatu klienci znajdą nowoczesne modemy LTE o parametrach do 100 Mb/s i do 150 Mb/s. Dodatkowo operator proponuje w atrakcyjnych cenach urządzenia mobilne - laptop i tablety – które współpracują z modemami LTE i HSPA+, umożliwiając użytkownikowi łączenie się z internetem mobilnym. 

Modemy i routery LTE dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu wraz z laptopem lub wybranym tabletem:

  • Modemy LTE/HSPA+:  Huawei E3276 do 150 Mb/s, Huawei E398, ZTE MF821,
  • Modemy HSPA+:  Cyfrowy Polsat B150, ZTE MF668, ZTE MF669, Huawei E367, Huawei E182E/Huawei E182E MIMO, 
  • Routery:  Edimax LT-6408n (LTE), ZTE MF60 (router mobilny oferowany tylko z wybranymi tabletami)

Oferty z tabletami Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE, Manta MID9701 9,7 cala, Wi-Fi i Ferguson S3 7 cala Wi-Fi DVB-T oraz laptopem Acer Aspire E1 są dostępne w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. 

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja