jaka-komorka.pl

Reklama
-

So15082020

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... MNVO

Netii ubywa klientów komórkowych

Netia nie będzie rozwijać usług MVNO

Telefonia komórkowa to nie są usługi, na których będziemy się koncentrowali – powiedział Mirosław Godlewski, prezes Netii. Na koniec grudnia 2012 roku działający w ramach telekomu wirtualni operatorzy komórkowi obsługiwali 90,5 tys. kart SIM.

Od kilkunastu miesięcy Netia, przedstawiając wyniki kwartalne, ujawnia także informacje o liczbie kart SIM obsługiwanych przez swoje MVNO (MVNO Netii działa w sieci Play, zaś Diallo przejęte w końcu 2011 roku wraz z Dialogiem w sieci Plus).

W końcu 2011 roku oba MVNO obsługiwały w sumie 82,3 tys. kart SIM, w tym 30,3 tys. wykorzystywanych do mobilnego dostępu do internetu. Na koniec ubiegłego roku było to odpowiednio 90,5 tys.  i 30,3 tys. kart.

- MVNO stało się mniej istotne. Sądzimy, że baza klientów będzie stabilna, a sama usługa stanie się dodatkową dodawaną do innych przez nas oferowanych – mówił prezes Mirosław Godlewski. Netia zapowiada, że zamierza wprowadzić nowe, atrakcyjne cenowo pakiety usług konwergentnych, które obejmą zarówno usługi stacjonarne jak i mobilne.

Jeszcze kilka miesięcy temu Netia zapowiadała, że MVNO będzie docelowo działało w jednej sieci. Ze słów prezesa wynika, że dziś ten pomysł zszedł na dalszy plan.

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja