jaka-komorka.pl

Reklama
-

So15082020

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... MNVO

Nowa oferta Virgin Mobile jest tańsza

Po ośmiu miesiącach działalności VMP ma już 100 tys. klientów

Znamy już nowe warunki oferty Virgin Mobile z darmowym dostępem do Internetu po doładowaniu i SMSami za 6 gr. Operator podał też informację, że po ośmiu miesiącach działalności ma już 100 tys. klientów.

Nowa oferta Virgin Mobile to: 6 groszy za wiadomość tekstową do wszystkich sieci, 19 groszy za minutę połączenia oraz darmowy dostęp do Internetu (pakiet 100 MB) po każdym doładowaniu na minimum 10 zł. Wysłanie wiadomości multimedialnej to koszt 25 gr. 

Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Virgin Mobile:

Cieszymy się, że w ciągu ośmiu miesięcy udało nam się przekonać ponad sto tysięcy klientów, że warto korzystać z przejrzystych i uczciwych ofert Virgin Mobile w Polsce, i to przy coraz bardziej konkurencyjnym rynku ofert na kartę.
Konto każdego klienta Virgin Mobile Polska jest ważne cały rok (365 dni) po wykonanym pierwszym doładowaniu, a operator udostępnia ogólnopolski zasięg. Virgin Mobile Polska pozwala także na bezpłatne połączenia telefoniczne z konsultantami Centrum Miłej Obsługi Klientów (*222).

Członkowie Klubu Virgin Mobile Polska mogą korzystać z wielu atrakcyjnych korzyści, m.in.: dostępu do specjalnych ofert i wydarzeń oraz wyjątkowych nagród i promocji u parterów operatora. Najciekawszą z nich jest   bonus w postaci 50 proc. każdego doładowania

Niedawno nju mobile i Red Bull Mobile ogłosili, że niemal bez limitu można korzystać z telefonu za około 39 zł miesięcznie. Ta kwota wystarcza nieco ponad 205 minut rozmowy w Virgin Mobile. Członkom Klubu liczba minut rośnie jeszcze o ponad 100, ponieważ ich doładowania są pomnażane o połowę wpłaty.

Którą ofertę oceniasz najlepiej?

Nju mobile - 17.9%
New Red Bull Mobile - 12.8%
Virgin Mobile - 48.7%
Czekam co pokaże Heyah - 20.5%
The voting for this poll has ended
 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja