jaka-komorka.pl

Reklama
-

So15082020

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... MNVO

Dla kogo nowa oferta tuBiedronka?

tuBiedronka - oferta telefonu w Biedronce

19 groszy za minutę do wszystkich i darmowe rozmowy z bliskimi. Takimi hasłami operator tuBiedronka rozpoczął akcję promocyjną. Sprawdziliśmy, dla kogo oferta dystrybuowana przez sieć sklepów Biedronka może być rzeczywiście atrakcyjna.

Podstawowy cennik, obowiązujący od 27 maja, w tuBiedronka jest prosty. Minuta rozmowy kosztuje 19 gr. Za wysłanie SMS-a płacimy 12 gr, a jeden MMS to koszt 41 gr. Najdroższe jest korzystanie z Internetu - za każde 100 kB musimy zapłacić 12 gr. Doładowania również najszybciej załatwimy bezpośrednio w sklepach Biedronka.

Haczykiem jest jednak oferta specjalna. Mając numer w tuBiedronka z innymi użytkownikami sieci rozmawiamy za darmo.

tuBiedronka za darmo do bliskich

Mając numer w tuBiedronka z innymi użytkownikami sieci rozmawiamy za darmo.
W ostatnich tygodniach oferty na karty przedpłacone przeżyły małą rewolucję. Najpierw Oragne, potem Red Bull Mobile a na końcu Heyah zdecydowały się na oferty no limits. To oznacza, że płacąc odpowiednią kwotę możemy ze wszystkimi użytkownikami dowolnej sieci komórkowej rozmawiać do woli.

Oferta tuBiedronki jest jednak inna i bardziej przypomina tę która w maju została wprowadzona w sieci Virgin Mobile Polska. W tej sieci minuta rozmowy kosztuje też 19 gr, ale SMS jest już dużo tańczy - wyślemy go za 6 gr. Widomość multimedialna wyceniona została na 25 gr. Natomiast dostęp do Internetu - w pakietach od 100 MB - przysługuje już każdemu, kto zrobi doładowanie za co najmniej 10 zł. 

Ba - mało tego. Wystarczy się zarejestrować w klubie Virgin Mobile Polska, by każde doładowanie było premiowaną dotykową kwotą w wysokości 50 proc wartości. To oznacza, że realne ceny za rozmowy i wiadomości są jeszcze mniejsze, ponieważ połowę z nich otrzymujemy od operatora gratis podobnie jak wspomnianą już paczkę na transfer danych.

W Virgin Mobile konto ważne jest przez rok po każdym doładowaniu. Oferta tuBiedronki pod tym względem jest bardziej rygorystyczna. Doładowanie za 5 zł oznacza ważność konta przez 5 dni, za 10 zł kupujemy sobie konto ważne 14 dni. Najdroższe możliwe doładowanie - za 20 zł, oznacza ważność konta na 30 dni. 

Nie trzeba więc robić większych analiz, by zobaczyć, że oferta tuBiedronka jest znacznie droższa, chyba że… mamy dużo znajomych i rodzinę, która również korzysta z tej sieci. 

Można też, co dziś nie jest wielkim problemem, korzystać z telefonu na dwie karty SIM i jednej używać jako podstawowej a z oferty tuBiedronka tylko wtedy, dzwonimy do kogoś w tej samej sieci. 

Karty startowe tuBiedronki najszybciej można dostać w jednym z ponad 2 tys. sklepów Biedronka. Karty Virgin Mobile szybko zamówimy przez Internet. 

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja