jaka-komorka.pl

Reklama
-

So15082020

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... MNVO

Wikingowie nadchodzą z... Belgii

Mobile Vikings to nowy operator, który zapowiedział wejście na polski rynek. Uruchomienie sieci zapowiedziano na 4. grudnia. Mobile Vikings jako operator wirtualny (MVNO) korzystać będzie z infrastruktury Play.

Aby utrzymać się na polskim rynku Mobile Vikings musi zaproponować konkurencyjne ceny. I oferta rzeczywiście wydaje się atrakcyjna. Szczególnie dla użytkowników, którzy dużo korzystają z Internetu. 

Ponieważ MV funkcjonuje tylko w ofercie na kartę przewidziano dwa rodzaje doładowania - za 19 i 29 zł. Przy skromniejszym doładowaniu otrzymamy limit na transfer danych w wysokości 2 GB i 2000 SMS-ów. Minuta połączenia głosowego kosztować ma 29 gr.

Przy doładowaniu za 29 zł otrzymamy taką samą paczkę internetową i również 2 tys.  SMS-ów. Tańsze natomiast będą minuty, gdyż kosztować będą tylko 19 groszy

Mniej atrakcyjny wydaje się już mechanizm doładowana. Konto, po każdym zasileniu, ważne jest przez rok, ale bonusy tylko przez 31 dni. Jest więc to oferta dla aktywnych użytkowników. Transmisja danych jest darmowa, ale po wyczerpaniu limitu prędkość spada do 32 kb/s, czyli praktycznie staje się bezużyteczna. Szybkość transferu zwiększymy wykupując doładowanie.

Oprócz tego za 8 zła można wykupić usługę, która pozwoli nam na bezpłatne rozmowy ze wszystkimi w sieci Play i innymi operatorami wirtualnymi działającymi w sieci Play. 

Korzystając z infrastruktury Play działa inny operator wirtualny  - Virgin Mobile. Oferuje on zawsze połączenia po 19 gr na minutę a SMS-y po 6 gr. Po doładowaniu za każde 10 zł otrzymujemy na miesiąc 100 MB bezpłatnego transferu danych. Konto również ważne jest przez rok. 

Mobile Vikings to niewielki operator wirtualny, który działa w Belgii od 2009 roku, a w Holandii od roku. Polska jest więc trzecim rynkiem, na którym operator decydował się rozwinąć swoją działalność. 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja