jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn27092021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... MNVO

Oferta #BEZLIMITU z telefonem i kartą kredytową

Po porozumieniu zawartym przez Virgin Mobile, Samsunga oraz Raiffeisen Polbank powstała oferta w ramach której można kupić usługę telekomunikacyjną, telefon i kredyt. Plusem jest to, że nie trzeba podpisywać umowy z operatorem ani zaciągać dodatkowych zobowiązań finansowych.

Oferta przewiduje nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci oraz pakiet 5 GB Internetu LTE dostarczany przez T-Mobile. Z tego wszystkiego można korzystać za pośrednictwem telefonu Samsung a zobowiązania spłacać kartą kredytową Raiffeisen Polbank. Do wyboru mamy okres kredytowania wynoszący 24 lub 12 miesięcy.

W ofercie znalazły się cztery modele telefonów marki Samsung. W zależności od ich klasy zobowiązujemy się do spłaty kredytu w różnej wysokości:

  • Samsung J5 – 68,95 zł
  • Samsung A5 – 85,93 zł
  • Samsung S6 – 136,64 zł
  • Samsung S6 Edge – 150,76 zł 

Policzmy zatem jakie są rzeczywiste koszty kupna telefonu, pamiętając że wspomniane w ofercie usługi telekomunikacyjne w sieci Virgin Mobile kosztują 29 zł. W ciągu dwóch lat wydamy na nie 696 zł. Telefon Samsung J5 w sklepach internetowych kosztuje około 785 zł. Łącznie więc przez 24 miesiące wydamy 1481 zł. Korzystając z prezentowanej tu oferty wydamy więcej, bo 1654,80 zł. Można więc powiedzieć, ze koszt kredytu wyniesie przez dwa lata 173,80 zł. 

Koszt kredytu

Koszt kredytu udzielonego przez Raiffeisen Polbank na zakup Samsunga J5 wyniesie prawie 40% ceny telefonu dostępnego w sklepach internetowych!
Nie są to jednak wszystkie koszty. Jak się bowiem dowiadujemy za miesiąc korzystania z karty kredytowej Raiffeisen Polbank trzeba zapłacić dodatkowo 5 zł. Ta pozornie niska opłata powoduje, że w ciągu dwóch lat z naszej kieszeni ubędzie kolejne 120 zł, czy de facto koszt nabycia telefonu wzrośnie w sumie o 293,80 zł, czyli przepłacimy o blisko 40  proc!

Z kronikarskiego obowiązku doniesiemy jeszcze, że umowę na tę łączoną ofertę możemy podpisać w jednym z 300 oddziałów Raiffeisen Polbank, w którym za pomocą aplikacji Virgin Mobile wybierzemy sobie jeden z telefonów. Tam też złożymy wniosek o wydanie karty kredytowej o nazwie „karta dla początkujących”, która miesięcznie kosztuje 5 zł. Na otarcie łez warto wspomnieć, że z konta karty można robić bezpłatne przelewy i wypłacać gotówkę z bankomatów.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja