jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje...

Stacjonarni

Neostrada - wiosna 2014. Niższe ceny, prezenty i mobilny internet

Neostrada - wiosna 2014. Niższe ceny, prezenty i mobilny internetNową ofertę Neostrady przedstawił we wtorek Orange. W wiosennej ofercie Orange przygotował trzy możliwości kupienia Neostrady. Po pierwsze Neostradę można kupić taniej. Po drugie do Neostrady można dodać np. tablet, drukarkę, czy nawigację za złotówkę. I wreszcie potrzecie, Orange oferuje internet domowy i mobilny w pakiecie Internet Tu i Tam.

Czytaj więcej...

Pół miliona darmowych hot spotów w Orange

Od września wszyscy użytkownicy Orange korzystający z Neostrady i modemu Livebox mogą korzystać  z usługi Orange FunSpot na terenie całego kraju. Oznacza to, że z domowego Internetu można korzystać bezpłatnie także poza domem i to za darmo.

Czytaj więcej...

TP - UKE 2:0. Nie będzie rekordowych kar

Sąd najwyższy ostatecznie odrzucił dwie gigantyczne kary (100 mln i 339 mln zł) nałożone na Telekomunikację Polską przez Urząd Komunikacji Elektronicznej we wrześniu 2006 r. i 22 lutego 2007 r.

Czytaj więcej...

Taniej również na zagraniczne komórki

Operator VoIP easyCALL.pl wprowadził nowe cenniki. Od teraz minuta do sieci komórkowych w Polsce kosztuje 19, a na telefony stacjonarne tylko 7 groszy. Mniej zapłacimy również za połączenia do zagranicznych sieci komórkowych.

Czytaj więcej...

Telewizory po złotówce - świąteczna promocja w Orange

Wszyscy którzy przed świętami zdecydują się na zakup FunPack-a, czyli pakietu oferowanego przez Orange składającego się z Internetu, telefonu oraz telewizji, otrzymają telewizor Samsung Full HD 3D za symboliczną złotówkę i dekoder z nagrywarką za darmo. Wystarczy tylko podpisać umowę na dwa lata i płacić co miesiąc abonament.

Czytaj więcej...

49 zł i abonament bez limitu

Orange wprowadza dla użytkoników telefonii stacjonarnej nowy plan taryfowy, w ramach którego otrzymamy nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne w kraju oraz za granicę. To wszystko w ramach abonamentu za 49 zł.

Czytaj więcej...

Walka Orange z oszustami

Wielu oszustów, reprezentantów handlowych mniejszych operatorów, próbuje wykorzystać rebrending Telekomunikacji Polskiej na Orange. Nieświadomym klientom proponują podpisywanie nowych umów. Takie działania oburzają i dlatego Orange zdecydował się na rozpoczęcie kampanii uświadamiającej jak chronić się przed nieuczciwymi praktykami.

Czytaj więcej...

Netia kupuje, ludzie tracą pracę

Około 600 osób straci pracę w wyniku wykupu Telefonii Dialog przez Netię. W cztery miesiące po transakcji  ujawniono plany rozwoju nowej, bo większej, firmy. Wynika z nich, że zyska biznes, stracą ludzie.

Czytaj więcej...

Neostrada Fiber powiększa zasięg

Najpierw był test w siedmiu różnej wielkości miastach Polski. Potem zaskakująco przychylna ocena Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Teraz Neostrada Fiber oferowana przez TP wkracza to kolejnych 80 miast i miasteczek.

Czytaj więcej...

Tańsze telefony w Telekomunikacji Polskiej

TP SA kusi telefonem Siemens Gigaset SL370 Nie tylko usługami ale również telefonami handluje Telekomunikacja Polska. We wrześniu ogłosiła ona promocję na wybrane modele. W nowych cenach znalazło się pięć różnych modeli serii Gigaset od Siemensa.

Czytaj więcej...

Internetowa promocja w Dialogu

Niskie opłaty za dostęp do mobilnego Internetu zaproponował swoim klientom Dialog. Promocja ewidentnie promuje tych, którzy zdecydują się również na korzystanie z innych ofert operatora.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja