jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj:

Wydarzenia

Komunikacja SMS w Polsce 2016 – ruszyła jubileuszowa edycja badania

Platforma SerwerSMS.pl już po raz piąty opracowała badanie na temat komunikacji mobilnej w Polsce. Na podstawie udostępnionych ankiet powstanie jubileuszowa edycja raportu „Komunikacja SMS w Polsce” – cenne źródło wiedzy na temat współczesnych trendów SMS-owej komunikacji w życiu codziennym oraz w biznesie.

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć wykonanych Sony Xperia X Compact

Tak fotografuje Sony Xperia X CompactZ informacji podawanych przez Sony wynika, że w smartfonie Xperia X Compact wykorzystana została technologia opracowana w dziale fotograficznym koncernu. Potrójnie przetwarzanie obrazu ma na celu spowodowanie, żeby zdjęcia wykonane w technicznie trudnych warunkach były technicznie zbliżone do ideału. Wydaje się jednak, że do osiągnięcia takiego celu droga jeszcze daleka.

Czytaj więcej...

Przed sprzedażą telefonu wyczyść swoje dane

Przed sprzedażą posprzątaj swoje daneNa początku roku zawsze wzrasta ilość używanych telefonów oferowanych do sprzedaży. Warto jednak wiedzieć, jak przygotować smartfon do handlu  – tak, aby wraz z nim nie oddać nabywcy swoich prywatnych zdjęć, wiadomości czy innych poufnych danych…

Czytaj więcej...

Wątpliwe bezpieczeństwo danych w służbowej komórce

Ponad połowa pracodawców w Polsce jest przekonana, że pracownicy nie mogą korzystać z telefonu służbowego do innych celów, niż te związane z pracą. Mimo to 55 proc. pracowników wykorzystuje firmową komórkę w taki sam sposób jak telefon prywatny. Swobodnie z telefonu służbowego korzysta prawie co trzeci menedżer wysokiego szczebla. 

Czytaj więcej...

Tak fotografuje Xperia X. Galeria zdjęć

Xperia X - przykładowe zdjęcieW Xperii X matryca o rozdzielczości 23 mln pikseli robi wrażenie. Jednak to nie od wielkości matrycy zależy czy zdjęcie da się oglądać, czy nie. Odpowiedź na pytanie czy warto Xperią X fotografować mimo wszystko nie jest jednoznaczna.

Czytaj więcej...

Raport GUS. Więcej gadania.

Coraz więcej korzystamy z telefonów – wynika z najnowszego raportu opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny. Dłużej rozmawiamy, chętniej wysyłamy SMSy i MMS, bardzo dużo korzystamy z transferu danych. Jedynie coraz mniej jest budek telefonicznych. 

Czytaj więcej...

T-Mobile rozdaje iPhone 7

iPhone 7 Operator T-Mobile postanowił rozdawać najnowsze iPhone 7. Niestety, liczyć na niego mogą jedynie te osoby, które są klientami sieci od samego początku, czyli od 16 września 1996 r. 

Czytaj więcej...

Tańsze Lumie. Wkrótce koniec marki?

Lumia 650Microsoft obniża ceny dostępnych w Polsce Lumii. Wszystko wskazuje na to, że zbliża się kres marki i koncern nie zamierza kontynuować produkcji smartfonów. 

Czytaj więcej...

Codziennie problem z siecią. Lojalność po polsku

Połowa użytkowników smartfonów w Polsce chce nadal korzystać z usług swojego operatora wynika z badań Ericsson ConsumerLab.

Czytaj więcej...

Huawei już myśli o Gwiazdce

Huawei P9 w wersji europejskiejSmartfon Huawei P9 w nowych kolorach, z szybko ładującą ładowarką i w specjalnych cenach ma być w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz w Skandynawii gwiazdą bożonarodzeniowej sprzedaży chińskiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego.

Czytaj więcej...

Więcej LTE w Play

Play poinformował, że na początku sierpnia miał czynnych ponad 1500 stacji LTE obsługujących pasma 800 i 2600 MHz.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
prowokacja_lewa
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja