jaka-komorka.pl

Reklama
-

So15082020

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia

Wydarzenia

Pomoc Mierzona Kilometrami. Mamy nagrody!

Przykładowy raport z trasy pokonanej z aplikacją Endomondo

W ubiegłym mroku ponad 250 tys osób zdecydowano się pomagać dzieciom niepełnosprawnym ruchowo biegając, jeżdżąc na rowerze czy chodząc na wycieczki. W ramach akcji Pomoc Mierzona Kilometrami sumie pokonaliśmy w ten sposób ponad 41 mln km. W tym roku postarajmy się o więcej, by podopieczni Fundacji TVN dostali więcej pieniędzy na rehabilitacje. 

Do akcji Pomoc Mierzona Kilometrami może dołączyć każda osoba, która poprzez swoją aktywność sportową chciałaby wesprzeć niepełnosprawne dzieci. Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów! Na koniec wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN nie jesteś sam – dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej. Może to być nawet 1 milion złotych!

Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami potrwa do 28 września 2014 roku. Całość podzielona jest na dwutygodniowe etapy. Każdy z etapów to nowe wyzwanie tj. liczba kilometrów, jaką w ustalonym czasie powinni pokonać uczestnicy akcji oraz kwota zostanie przekazana na Fundację TVN.

Kolejne etapy projektu będzie można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl, na facebooku www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami oraz na antenie TVN w programach Dzień Dobry  TVN  i Dzień Dobry Wakacje. 

NAGRODY

W związku z tą akcją przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Mamy do rozdania koszulki i kody do aplikacji Endomodno Sport Tracker Premium. Dostaną je od nas te osoby, które polubią nas na Faceboock`u i przyślą na nas adres mailowy screenshoty z aplikacji Endomondo z telefonu bądź komputera wskazujące jak największą liczbę spalonych kalorii. 

Na Wasze zrzuty ekranowe czekamy do końca sierpnia. We wrześniu odbędzie się druga edycja naszej zabawy. 

Koszulki i kody czekają na Was! 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
prowokacja_lewa
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja