jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt30112021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd MWC 2015

Mobile World Congress 2014: 5-calowy Panasonic Toughpad

5-calowy Panasonic Toughpad

Podczas rozpoczętych w poniedziałek targów Mobile World Congress 2014 w Barcelonie, Panasonic zaprezentował nowy model z rodziny Toughpad z ekranem o przekątnej 5 cali. Urządzenie, wyposażone w funkcje transmisji głosu i danych, będzie dostępne w dwóch wersjach – z systemem operacyjnym Windows Embedded 8 Handheld lub Android.

Wzmocnione 5-calowe urządzenie Panasonic Toughpad zostało stworzone z myślą o wykorzystaniu w trudnym środowisku pracy oraz w terenie, na przykład przez służby ratownicze, mundurowe, a także przez pracowników branży logistycznej, fabryk czy magazynów.

Jak zapewnia producent nowy Toughpad wyposażony jest w baterię o wyjątkowo długiej żywotności z funkcją szybkiego ładowania. Ciekawostką jest możliwość wymiany baterii bez konieczności wyłączania urządzenia. Dotykowy ekran zapewni bardzo dobrą widoczność podczas pracy na zewnątrz i będzie można go obsługiwać nawet w rękawiczkach.

Dodatkowo Panasonic Toughpad wyposażono w aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości i czytnik kodów kreskowych.

Konstrukcja urządzenia, jak w przypadku wszystkich produktów marki Toughbook i Toughpad, została wzmocniona, aby zapewnić wysoką odporność na uderzenia, upadki, ekstremalne temperatury, wodę i zapylenie. 

Za pomocą śrub mocujących lub wbudowanego portu micro USB do Toughpada można podłączyć urządzenia peryferyjne. Oprócz tego dostępne będą opcjonalne akcesoria, takie jak uchwyt naręczny czy kabura, pozwalające w wygodny sposób nosić urządzenie przy sobie.

Użytkownicy będą mieli możliwość wyboru wersji Toughpada - z systemem Microsoft Windows Embedded 8 Handheld lub Android. Obie zapewnią możliwość transmisji głosu i danych. Dodatkowo zostaną wyposażone w technologię redukcji szumów, gwarantującą krystalicznie czysty dźwięk nawet w głośnych miejscach czy obok hałaśliwie pracujących maszyn.

5-calowy Toughpad wejdzie na rynek w wybranych krajach europejskich jesienią 2014 roku.

Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja