jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt30112021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd MWC 2015

Huawei CarFi - WiFi i 4G LTE w samochodzie

Router Huawei CarFi, czyli mobilny hotspot samochodowy 4G LTE w technologii PnP
Router Huawei CarFi, czyli mobilny hotspot samochodowy 4G LTE w technologii PnP

Huawei podczas Mobile World Congress 2015 w Barcelonie zaprezentował router CarFi, czyli mobilny hotspot samochodowy 4G LTE w technologii PnP.

Huawei CarFi zmienia samochód w mobilny hotspot WiFi, który łączy się z internetem przez sieć LTE i umożliwia pobieranie danych z szybkością do 150 Mbps. Do Huawei CarFi można podłączyć do 10 bezprzewodowych urządzeń takich jak. np. smartfony czy tablety.

Na czas targów Mobile World Congress 2015 w Barcelonie firma Huawei wyposażyła w CarFi 400 oznakowanych samochodów, dzięki czemu pasażerowie mogą w nich korzystać z bezprzewodowego internetu.

Steven Liu, wiceprezydent Mobile Broadband oraz Home Product Line w Huawei Consumer Business Group:

W Huawei staramy się być zawsze o krok do przodu w dostarczaniu technologii, która spełnia potrzebę łączności, bycia na bieżąco w każdym aspekcie życia. Huawei CarFi jest tego najlepszym przykładem, ponieważ daje użytkownikom nieograniczony dostęp do sieci podczas ruchu.
Huawei CarFi potrafi wyłączyć się automatycznie, kiedy nie wykryje sprzętu kompatybilnego z WiFi. Urządzenie może być jednak nadal używane do ładowania podłączonych sprzętów tak długo, dopóki samochód jest w ruchu. Huawei CarFi nie jest zasilany bateriami, co zapewnia ochronę przed przegrzaniem w gorące dni, posiada też wbudowaną funkcję autoregulacji temperatury, która obniża temperaturę urządzenia, gdy jest to konieczne. Wtyczka Huawei CarFi pasuje do gniazdka ładowarki lub zapalniczki samochodowej. Urządzenie obsługuje Plug and Play – funkcję tę można włączyć jednym długim naciśnięciem przycisku Włącz. Huawei CarFi sterować można również zdalnie za pomocą aplikacji Huawei Hilink, dostępnej dla smartfonów w systemach Android i IOS.

Producent zachwala elegancki i wyrafinowany wygląd Huawei CarFi oraz precyzyjne wykonanie z doskonałej jakości materiałów. W zależności od wariantu może być to włókno węglowe lub drewno. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: stylowa czerń, ciepły brąz drewna oraz energetyzująca czerwień.

Urządzenia Huawei CarFi są już dostępne na wybranych rynkach Europy Zachodniej.

Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja