jaka-komorka.pl

Reklama
-

So16102021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd

Wczoraj, dziś, jutro

Komunikacja SMS w Polsce 2016 – ruszyła jubileuszowa edycja badania

Platforma SerwerSMS.pl już po raz piąty opracowała badanie na temat komunikacji mobilnej w Polsce. Na podstawie udostępnionych ankiet powstanie jubileuszowa edycja raportu „Komunikacja SMS w Polsce” – cenne źródło wiedzy na temat współczesnych trendów SMS-owej komunikacji w życiu codziennym oraz w biznesie.

Czytaj więcej...

Raport GUS. Więcej gadania.

Coraz więcej korzystamy z telefonów – wynika z najnowszego raportu opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny. Dłużej rozmawiamy, chętniej wysyłamy SMSy i MMS, bardzo dużo korzystamy z transferu danych. Jedynie coraz mniej jest budek telefonicznych. 

Czytaj więcej...

T-Mobile rozdaje iPhone 7

iPhone 7 Operator T-Mobile postanowił rozdawać najnowsze iPhone 7. Niestety, liczyć na niego mogą jedynie te osoby, które są klientami sieci od samego początku, czyli od 16 września 1996 r. 

Czytaj więcej...

Tańsze Lumie. Wkrótce koniec marki?

Lumia 650Microsoft obniża ceny dostępnych w Polsce Lumii. Wszystko wskazuje na to, że zbliża się kres marki i koncern nie zamierza kontynuować produkcji smartfonów. 

Czytaj więcej...

Codziennie problem z siecią. Lojalność po polsku

Połowa użytkowników smartfonów w Polsce chce nadal korzystać z usług swojego operatora wynika z badań Ericsson ConsumerLab.

Czytaj więcej...

Huawei już myśli o Gwiazdce

Huawei P9 w wersji europejskiejSmartfon Huawei P9 w nowych kolorach, z szybko ładującą ładowarką i w specjalnych cenach ma być w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz w Skandynawii gwiazdą bożonarodzeniowej sprzedaży chińskiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego.

Czytaj więcej...

Więcej LTE w Play

Play poinformował, że na początku sierpnia miał czynnych ponad 1500 stacji LTE obsługujących pasma 800 i 2600 MHz.

Czytaj więcej...

Plus: rejestracja karty w kioskach Ruchu.

W kioskach Ruchu można już zarejestrować karty prepaid należące do Plusa. Wystarczy mieć tylko dokument potwierdzający tożsamość, skończonych 13 lat i numer karty SIM. 

Czytaj więcej...

Marka NOKIA wróci na rynek smartfonów

Marka NOKIA wróci na rynek smartfonów i tabletówMarka NOKIA wróci na rynek smartfonów i tabletów. Stanie się to dzięki firmie HMD Global, która porozumiała się z Nokią w sprawie praw do marki smartfonów oraz odkupiła od Microsoftu prawa do używania logo Nokii w produkcji telefonów komórkowych. To oznacza, że pełna gama produktów Nokii będzie skupiona w rękach HMD.

Czytaj więcej...

Kup 950 XL a dostaniesz za darmo Lumię 950. Szkoda, że nie w Polsce...

Kup 950 XL a dostaniesz za darmo Lumię 950. Szkoda, że nie w Polsce...Microsoft rozdaje topową Lumię 950 w prezencie każdemu kto kupi Lumię 950 XL. Szkoda, że ta promocja nie jest dostępna w polskim sklepie Microsoftu – tu ceny wciąż wysokie.

Czytaj więcej...

Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

Doładowanie telefonu przez aplikację SkyCashKorzystający z telefonu na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można nie tylko własne konto, ale również innej osoby.

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja