jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn19042021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd Wczoraj, dziś, jutro

SMS Alert - wieści na Euro 2012

Informacji o Euro 2012 nigdy nie za dużo. Platforma SerwerSMS.pl zaoferowała się w ramach usługi SMS Alert rozsyłać krytycznie ważne informacje dotyczących zawodów i Miast Gospodarzy całkowicie bezpłatnie. Komunikaty redagowane są tylko po angielsku.

Z usługi SMS Alert możemy skorzystać po wejściu na stronę http://www.polishguide2012.pl i wybraniu miasta, z którego chcemy otrzymywać informacje.

Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji PL.2012:

Usługa SMS Alert umożliwi nam wysyłanie bezpośrednio do kibiców planujących podróż do Polski i przebywających w naszym kraju podczas Euro 2012 krytycznie ważnych informacji m.in. o sytuacji na drogach w miastach goszczących Mistrzostwa Europy. Komunikaty ułatwią im pobyt w Polce.
Musimy również podać numer telefonu, na który wysyłane będą wiadomości. Możliwy jest wybór zarówno wszystkich Miast Gospodarzy, jak i wybranych lokalizacji.

Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza, na podany numer telefonu przesłanie zostanie hasło, które musimy wpisać na stronie, aby potwierdzić rejestrację.  W każdej chwili można zrezygnować z usługi lub zmienić lokalizację ponownie wypełniając formularz rejestracyjny.

Komunikaty rozsyłane będą tylko do końca czerwca.

Daniel Zawiliński, dyrektor marketingu platformy SerwerSMS.pl. uważa, że wykorzystanie krótkich wiadomości tekstowych do przekazywania kibicom krytycznie ważnych informacji to doby przykład pokazujący jasną stronę komunikacji SMS. Komunikacja mobilna to przecież najskuteczniejszy sposób, aby błyskawicznie przesłać kluczowe informacje do bardzo dużych grup ludzi.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja