jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn19042021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd Wczoraj, dziś, jutro

Gra muzyka w smartfonie

Polscy operatorzy komórkowi wreszcie docenili serwisy umożliwiające słuchanie legalnie muzyki. Orange związał się z Deezer, Play z WiMP, a Cyfrowy Polsat postawił na własny serwis Muzo oparty o zasoby Muzodajni działającej w ramach Plusa. Co zrobi T-Mobile? Wiele wskazuje na to, że jego partnerem może zostać Spotify.

Serwisy stramingowe umożliwiające dostęp do legalnej muzyki w zamian za ryczałtową miesięczną opłatę cieszę się na świecie popularnością wśród użytkowników smartfonów. Do Polski dotarły ze sporym opóźnieniem.

- To, że prawie wszyscy operatorzy w niemal tej samej chwili zaczęli oferować tego typu serwisy sprawi, że będą one popularne – przekonuje w rozmowie z nami Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor d.s. rozwoju produktu i terminali w P4, operatorze sieci Play.

Serwisy konkurują między sobą liczbą udostępnionych plików muzycznych, systemami operacyjnymi, na których działają, a także ceną. Każdy z dostępnych już serwisów oferuje okres próbny, co sprawia, że mamy szansę wybrać ten, który ma największe zasoby muzyki, którą lubimy.

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja