jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn19042021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd Wczoraj, dziś, jutro

Ruszyła czwarta edycja badania Komunikacja SMS w Polsce

Fot. istockphoto.com

Platforma SerwerSMS.pl wystartowała z nową edycją badania Komunikacja SMS w Polsce. Czwarta odsłona, podobnie jak poprzednie, będzie sprawdzać stosunek polskich internautów do komunikacji mobilnej. Nie zabraknie również części biznesowej, której celem jest zweryfikowanie sposobów wykorzystywania SMS-ów w polskich przedsiębiorstwach.

Celem badania Komunikacja SMS w Polsce jest m. in. poznanie opinii polskich internautów na temat użyteczności i funkcjonalności SMS oraz aplikacji mobilnych wykorzystywanych do wysyłki wiadomości. Zebrane w poprzednich edycjach wyniki pozwoliły zweryfikować m. in. takie kwestie jak stosunek Polaków do SMS-ów Premium czy też sposób komunikowania się urzędów z obywatelami. Jednym z patronów badania Komunikacja SMS w Polsce jest JAKA-KOMORKA.PL.

Więcej o badaniu Komunikacja SMS w Polsce mówi Artur Sadowski, CEO platformy SerwerSMS.pl: – Badanie rynku, które cyklicznie przeprowadzamy od 4 lat, to cenne źródło wiedzy dla nas jako dostawcy rozwiązania technologicznego, ale także dla właścicieli firm niezależnie od ich wielkości oraz branży, w której funkcjonują. Dlatego też decyzja o jego kolejnej odsłonie była dla nas naturalna. To inwestycja, dzięki której możemy poznać potrzeby naszych klientów oraz ostatecznych konsumentów, a tym samym dostosować nasze rozwiązania do ich wymagań.

Daniel Zawiliński, CMO platformy SerwerSMS.pl uzupełnia: – Raport Komunikacja SMS w Polsce w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony przedsiębiorców, ale również mediów i instytucji publicznych. Dlatego też postanowiliśmy również w tym roku sprawdzić trendy i preferencje komunikacyjne Polaków.

Również w tej edycji nie zabraknie biznesowej części badania, na podstawie której zostanie opracowany suplement dla biznesu. Znajdą się w nim odpowiedzi na pytania czy i w jaki sposób wykorzystywane są powiadomienia SMS w nowoczesnej komunikacji biznesowej. – W świecie szybko zmieniających się technologii nie sposób nie pokusić się o sprawdzenie roli, jaką pełnią SMS-y w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmy – komentuje Daniel Zawiliński. – Dlatego też w badaniu Komunikacja SMS zostały uwzględnione pytania dotyczące dynamicznie rozwijającego się rynku m-commerce i e-commerce – dodaje.

Zapraszamy do udziału w badaniu

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja