jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn27092021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd Wczoraj, dziś, jutro

Samsung Galaxy S7 i S7 edge: rekordowe zamówienia w przedsprzedaży!

Smartfony Samsung Galaxy S7 i S7 edge biją rekordy przedsprzedażyGalaxy S7 i S7 edge, dwa nowe smartfony Samsunga budzą ogromne zainteresowanie. Firma Samsung Electronics właśnie ujawniła, że na oba modele złożono najwięcej zamówień przedsprzedażowych w historii sprzedaży smartfonów Galaxy w Europie.

W okresie składania zamówień przedsprzedażowych w Europie, który rozpoczął się kilka godzin po ogłoszeniu wprowadzenia tych modeli na rynek 21 lutego i zakończył 10 marca, sprzedaż nowych Galaxy S7 i S7 edge była przynajmniej 2,5 razy wyższa niż sprzedaż któregokolwiek innego wcześniejszego urządzenia Galaxy w Europie.

Bardzo popularny jest Galaxy S7 edge – zamówienia w przedsprzedaży na to urządzenie stanowią 65 proc. łącznych zamówień przedsprzedażowych w Europie.

Użytkownicy z Europy, którzy składali zamówienia w ramach przedsprzedaży otrzymają dodatkowo gratisowy zestaw Samsung Gear VR. W związku z rekordowymi wynikami przedsprzedaży S7 zapotrzebowanie na zestaw Gear VR na niektórych rynkach europejskich przewyższa obecnie podaż.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja