jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn27092021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd Wczoraj, dziś, jutro

Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

Doładowanie telefonu przez aplikację SkyCash

Korzystający z telefonu na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można nie tylko własne konto, ale również innej osoby.

Poza użytkownikami Virgin Mobile z rozwiązania mogą korzystać klienci operatorów: Play, Plus, Orange, T-Mobile oraz Heyah. Wykonanie operacji zasilenia zajmuje kilkanaście sekund i jest bardzo proste - nie wymaga przechodzenia na stronę internetową banku czy ręcznego wprowadzenia kodu doładowania.

Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash

Doładowania GSM to jedna z naszych kluczowych usług, doskonale uzupełniająca codzienne płatności za bilety komunikacji miejskiej, kolejowe czy parkowanie. Blisko połowę wszystkich kart SIM w Polsce stanowiły karty typu prepaid.
Za pomocą SkyCash można natychmiastowo zasilić własną komórkę, jak też numer każdego innego telefonu na kartę. Za doładowanie przy użyciu aplikacji nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja.

Żeby skorzystać z usługi, należy otworzyć dostępną z poziomu menu głównego SkyCash zakładkę „Doładowania GSM” i wybrać Virgin Mobile z listy dostępnych operatorów. Teraz wystarczy wpisać lub wybrać z kontaktów numer telefonu i określić kwotę zasilenia. Jeżeli nie przekracza ona 50 zł, transakcję można zrealizować bez konieczności zatwierdzania kodem PIN.

Płatność za doładowanie GSM jest pobierana z elektronicznej portmonetki, którą można zasilić na wiele sposobów, w tym natychmiastowo, za pomocą podłączonej do SkyCash karty płatniczej lub usługi Przelewy24. Do korzystania z zasileń Virigin Mobile w SkyCash nie jest wymagane aktualizowanie aplikacji. 

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja