Goclever Gamepad 7 – Czy naprawdę jest wart swoich pieniędzy?

Redakcja

17 grudnia, 2023

Gry wideo sprawiają najwięcej frajdy, gdy grasz z przyjaciółmi. Problem w tym, że większość gier na konsole nie obsługuje rozgrywki wieloosobowej między przyjaciółmi, którzy mieszkają w różnych miastach, a nawet stanach. Konsole do gier wideo, z drugiej strony, mogą obsługiwać grę online z każdym na świecie, pod warunkiem, że mają zarejestrowane konto i stabilne połączenie internetowe. Najlepsze konsole do gier ułatwiają dodawanie znajomych, rozpoczęcie wspólnej gry i śledzenie swoich statystyk, a wszystko to przy zapewnieniu, że wszyscy dobrze się bawią. Oto kilka ważnych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie kolejnej konsoli do gier wideo.

Zalety i wady

Goclever Gamepad 7 to sprzęt stworzony w oparciu o nowoczesną technologie. Posiada szereg zalet, a pierwsza z nich to wysoka ergonomiczność. Jego konstrukcja ułatwia kontrolę na rozgrywką niezależnie od rodzaju gry. Co ważne, jest to sprzęt mający wbudowany emulator, który umożliwia granie w szereg ponadczasowych pozycji wydanych przed rokiem 2000-nym. Warto dodać, że zakup opisywanej konsoli oznacza otrzymaniu zestawu 30 darmowych gier. Technologia zastosowana do jej budowy umożliwia chowanie paska zadań podczas rozgrywki. Ponadto jest to sprzęt umożliwiający grę w systemie multiplayer przez internet. Niestety nie jest on pozbawiony wad, a jedna z nich to słaba żywotność baterii. Ponadto jego specyfikacja pozwala na płynną rozgrywkę w przypadku starszych tytułów, te nowsze wyglądają na nim nieco słabiej.

Tablet czy przenośna konsola?

Goclever Gamepad 7 to sprzęt trudny do sklasyfikowania, jedno określają go jako tableta inni jako przenośną konsole. Ekran o wielkości 7 cali oraz dotykowy ekran sugerują tą pierwszą opcję. Urządzenie posiada wbudowane boczne kontrolery, przez co jego design przypomina najpopularniejsze miniaturowe konsole. Z tych powodów Goclever Gamepad 7 jest określany jako hybryda obydwu wspomnianych rodzajów urządzeń. Umożliwia przeglądanie stron internetowych oraz korzystanie z kamerki o rozdzielczości 0.3 Mpix. Podobnie jak tablety posiada wyjście miniHDMI oraz jack audio na klasyczne słuchawki. Stanowi ciekawy wybór dla osób uwielbiających wracać do gier swojego dzieciństwa.

Polecane: